PZKaj LOTTO 82.Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym
POZNAŃ, 30 sierpnia -1 września 2019
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-09-01 15:19:32
KK2_200mixt

C1200 C2200 C2200MIX C1500 C2500 C12000m C22000m C15000 K1200 K2200 K2200MIX K1500 K2500 K4500 K11000 K21000 K12000m K22000m K42000m K15000

C1200 C2200 C1500 C2500 C4500 C11000 C21000 C41000 C12000m C22000m C15000 K1200 K2200 K1500 K2500 K4500 K11000 K21000 K41000 K12000m K22000m K42000m K15000

DZIEŃ 1
2019-08-31
DZIEŃ 2
2019-09-01
KLASYFIKACJA
MEDALOWA MMM
KLASYFIKACJA
MEDALOWA MP
SUMA
PKT MMM
PUNKTACJA
WOJ MMM


08:00  [50] K1 200m M  [el]
08:15  [53] C1 200m M  [el]
08:25  [55] K1 200m K  [el]
08:35  [57] C1 200m K  [el]
08:50  [59] K2 200m M  [el]
09:00  [61] C2 200m M  [el]
09:10  [63] K2 200m K  [el]
09:45  [65] Mixed K2 200m  [el]
09:55  [67] Mixed C2 200m  [el]
10:15  [69] K2 2000m K mł  [F]
10:20  [70] K1 2000m M mł  [F]
10:30  [71] C1 2000m K mł  [F]
10:45  [72] K1 200m M  [PF]
10:55  [74] C1 200m M  [PF]
11:00  [75] K1 200m K  [PF]
11:05  [76] C1 200m K  [PF]
11:20  [77] K1 2000m K mł  [F]
11:35  [78] C1 2000m M mł  [F]
11:50  [79] Mixed K2 200m  [PF]
11:55  [80] Mixed C2 200m  [PF]
12:20  [82] C2 200m M  [PF]
12:25  [83] K2 200m M  [PF]
12:35  [84] K2 200m K  [PF]
12:50  [85] K4 2000m M mł  [F]
13:05  [86] C2 2000m K mł  [F]
13:15  [87] K1 200m M  [F B]
13:25  [89] C1 200m M  [F]
13:30  [90] K1 200m K  [F A]
13:35  [91] C1 200m K  [F A]
13:50  [92] K4 2000m K mł  [F]
14:00  [93] C2 2000m M mł  [F]
14:15  [94] K2 200m M  [F A]
14:20  [95] C2 200m M  [F A]
14:25  [96] K2 200m K  [F]
14:30  [97] C2 200m K  [F]
14:45  [81] K2 2000m M mł  [F]
15:00  [98] Mixed K2 200m  [F A]
15:05  [99] Mixed C2 200m  [F A]
15:30  [100] K1 5000m M  [F]
15:35  [101] C1 5000m M  [F]
16:00  [102] K1 5000m K  [F]
16:05  [103] C1 5000m K  [F]
Kwalifikacje: 1-3 do finału A, 4-7 do półfinału+następ. L
 elim 1  elim 2  PÓŁFINAŁ 1  FINAŁ A  Ranking

Data aktualizacji: 2019-09-01 09:53:49
[ 66 ] Mixed K2 200m - elim 2 Planowany START: 2019-09-01 09:50 WYSTARTOWANO: 09:49:00
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 2 345 PASZEK-CZAJA AZS-AWF Katowice (SL) 37.761 QFA 1
2 8 350 WŁODARCZYK-PUTTO CWZS Zawisza Bydgoszcz (KP) 37.931 0.170 QFA 2
3 3 446 PUŁAWSKA-JAKUBOWSKI KS Posnania Poznań (WP) 39.126 1.365 QFA 4
4 7 419 LEBIODA-NOWAKOWSKI KS Energetyk Poznań (WP) 39.871 2.110 QPF 5
5 4 249 ZAGÓRSKA-POZIEMBA OŚ AZS Politechniki Poznańskiej (WP) 42.046 4.285 QPF 9
6 1 418 GRONEK-SOWA KS Energetyk Poznań (WP) 44.321 6.560 QPF 12

Domtel © by Pilar(1) 2013-2018  API        Generowanie strony0.092887878417969 s.