PZKaj 81.Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym, 7.Mistrzostwa Polski w Parakajarstwie, Regaty im.Rafała Piszcza
POZNAŃ, 4-7 lipca 2018
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-05 12:27:57
MK1_200

C1200 C1500 C15000 C1500dzRP C1500młRP C1500jmRP C2200 C2500 K1200 K1500 K11000 K15000 K1500dzRP K1500młRP K1500jmRP K1500jRP K2200 K2500 K21000 K4500 KL1200 VL2200 SUP500 KL200U VL200U

C1200 C1500 C11000 C15000 C1500dzRP C1500młRP C1500jRP C1500jmRP C2200 C2500 C21000 C4500 C41000 K1200 K1500 K11000 K15000 K1500dzRP K1500młRP K1500jRP K1500jmRP K2200 K2500 K21000 K4500 K41000 KL1200 VL1200 SUP500 KL200U SUP500j VL200U

DZIEŃ 1
2018-07-05
DZIEŃ 2
2018-07-06
DZIEŃ 3
2018-07-07
SUMA
PUNKTÓW

08:30  [1] K1 200m M  [el]
08:50  [6] C1 200m M  [el]
09:02  [9] K1 200m K  [el]
09:14  [12] C1 200m K  [el]
09:26  [15] KL1,2,3 200m M  [F]
09:30  [16] K2 200m M  [el]
09:38  [18] C2 200m M  [el]
09:46  [20] K2 200m K  [el]
10:00  [22] VL1,2,3 200m K  [F]
10:30  [23] K1 200m M  [PF]
10:46  [27] C1 200m M  [PF]
10:54  [29] K1 200m K  [PF]
11:02  [31] C1 200m K  [PF]
11:10  [33] KL1,2,3 200m K  [F]
11:30  [34] K2 200m M  [PF]
11:34  [35] C2 200m M  [PF]
11:38  [36] K2 200m K  [PF]
11:50  [37] VL1,2,3 200m M  [F]
12:15  [38] K1 200m M  [F C]
12:27  [41] C1 200m M  [F B]
12:35  [43] K1 200m K  [F B]
12:43  [45] C1 200m K  [F B]
13:00  [47] K2 200m M  [F A]
13:04  [48] C2 200m M  [F A]
13:08  [49] K2 200m K  [F]
13:12  [50] C2 200m K  [F]
15:00  [51] K2 1000m M  [el]
15:18  [54] C1 1000m M  [el]
15:45  [58] K1 500m K  [el]
16:10  [62] K4 1000m M  [el]
16:22  [64] K2 1000m M  [PF]
16:34  [66] C1 1000m M  [PF]
16:55  [69] K1 500m K  [PF]
17:15  [72] K4 1000m M  [PF]
17:21  [73] C2 1000m M  [el]
17:45  [75] K1 500m K  [F B]
18:00  [77] K2 1000m M  [F A]
18:20  [79] C4 1000m M  [F]
18:45  [80] K4 1000m M  [F]
 
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  PÓŁFINAŁ 1  PÓŁFINAŁ 2  PÓŁFINAŁ 3  PÓŁFINAŁ 4  FINAŁ A  FINAŁ B  FINAŁ C

Data aktualizacji: 2018-07-05 12:27:57
[ 39 ] K1 200m M - FINAŁ B Planowany START: 2018-07-05 12:19 WYSTARTOWANO: 12:19:04
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf
1 6 306 TRACZ Wojciech 99-01-29 KS Posnania Poznań 36.786 36.786
2 5 565 HAJDAMOWICZ Ksawery 98-02-27 UKS Motława Gdańsk 37.349 0.563
3 9 189 NOWAKOWSKI Robert 98-02-10 KS Energetyk Poznań 37.499 0.713
4 1 41 KULCZYŃSKI Patryk 95-04-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz 37.586 0.800
5 3 85 KOŁPAK Kamil 94-07-29 KS AZS-AWF Gorzów 37.782 0.996
6 8 298 STABNO Bartosz 91-12-10 KS Posnania Poznań 39.062 2.276
7 7 639 SIWIECKI Damian 94-02-26 WTW Warszawa 39.102 2.316
8 2 166 WOLNY Paweł 99-10-15 KS AZS-AWF Poznań 39.146 2.360
9 4 55 WOLSKI Bartosz 80-04-06 KK Na Fali Kraków 39.546 2.760

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony0.052081108093262 s.