PZKaj LOTTO 82.Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym
POZNAŃ, 30 sierpnia -1 września 2019
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-09-01 14:29:02
MK2_200

C1200 C2200 C2200MIX C1500 C2500 C12000m C22000m C15000 K1200 K2200 K2200MIX K1500 K2500 K4500 K11000 K21000 K12000m K22000m K42000m K15000

C1200 C2200 C1500 C2500 C4500 C11000 C21000 C41000 C12000m C22000m C15000 K1200 K2200 K1500 K2500 K4500 K11000 K21000 K41000 K12000m K22000m K42000m K15000

DZIEŃ 1
2019-08-31
DZIEŃ 2
2019-09-01
KLASYFIKACJA
MEDALOWA MMM
KLASYFIKACJA
MEDALOWA MP
SUMA
PKT MMM
PUNKTACJA
WOJ MMM


08:00  [50] K1 200m M  [el]
08:15  [53] C1 200m M  [el]
08:25  [55] K1 200m K  [el]
08:35  [57] C1 200m K  [el]
08:50  [59] K2 200m M  [el]
09:00  [61] C2 200m M  [el]
09:10  [63] K2 200m K  [el]
09:45  [65] Mixed K2 200m  [el]
09:55  [67] Mixed C2 200m  [el]
10:15  [69] K2 2000m K mł  [F]
10:20  [70] K1 2000m M mł  [F]
10:30  [71] C1 2000m K mł  [F]
10:45  [72] K1 200m M  [PF]
10:55  [74] C1 200m M  [PF]
11:00  [75] K1 200m K  [PF]
11:05  [76] C1 200m K  [PF]
11:20  [77] K1 2000m K mł  [F]
11:35  [78] C1 2000m M mł  [F]
11:50  [79] Mixed K2 200m  [PF]
11:55  [80] Mixed C2 200m  [PF]
12:20  [82] C2 200m M  [PF]
12:25  [83] K2 200m M  [PF]
12:35  [84] K2 200m K  [PF]
12:50  [85] K4 2000m M mł  [F]
13:05  [86] C2 2000m K mł  [F]
13:15  [87] K1 200m M  [F B]
13:25  [89] C1 200m M  [F]
13:30  [90] K1 200m K  [F A]
13:35  [91] C1 200m K  [F A]
13:50  [92] K4 2000m K mł  [F]
14:00  [93] C2 2000m M mł  [F]
14:15  [94] K2 200m M  [F A]
14:20  [95] C2 200m M  [F A]
14:25  [96] K2 200m K  [F]
14:30  [97] C2 200m K  [F]
14:45  [81] K2 2000m M mł  [F]
15:00  [98] Mixed K2 200m  [F A]
15:05  [99] Mixed C2 200m  [F A]
15:30  [100] K1 5000m M  [F]
15:35  [101] C1 5000m M  [F]
16:00  [102] K1 5000m K  [F]
16:05  [103] C1 5000m K  [F]
 
 elim 1  elim 2  PÓŁFINAŁ 1  FINAŁ A

Data aktualizacji: 2019-09-01 14:29:02
[ 94 ] K2 200m M - FINAŁ A Planowany START: 2019-09-01 14:15 WYSTARTOWANO: 14:23:35
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf
1 5 347 PUTTO-MAZUR CWZS Zawisza Bydgoszcz (KP) 32.847
2 4 353 BIERZAŁO-KACZMAREK KKW 1929 Kraków (MA) 33.227 0.380
3 3 477 BIL-MORAWSKI KU AZS-AWF Politechnika Opole (OP) 33.267 0.420
4 8 403 STEPUN-TOMYŚLAK KS AZS-AWF Poznań (WP) 33.652 0.805
5 6 412 WITCZAK-NOWAKOWSKI KS Energetyk Poznań (WP) 33.752 0.905
6 7 449 TRACZ-WYRWAS KS Posnania Poznań (WP) 33.837 0.990
7 1 532 BONARSKI-SIEMIONOWSKI UKS Dojlidy Białystok (PD) 34.467 1.620
8 2 508 BYRDEK-STAROWICZ MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 36.077 3.230
9 9 336 GARBACZ-GARBACZ AKS Sparta Augustów (PD) 38.887 6.040

Domtel © by Pilar(1) 2013-2018  API        Generowanie strony0.10514187812805 s.