PZKaj LOTTO 82.Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym
POZNAŃ, 30 sierpnia -1 września 2019
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-09-01 14:33:54
MC2_200

C1200 C2200 C2200MIX C1500 C2500 C12000m C22000m C15000 K1200 K2200 K2200MIX K1500 K2500 K4500 K11000 K21000 K12000m K22000m K42000m K15000

C1200 C2200 C1500 C2500 C4500 C11000 C21000 C41000 C12000m C22000m C15000 K1200 K2200 K1500 K2500 K4500 K11000 K21000 K41000 K12000m K22000m K42000m K15000

DZIEŃ 1
2019-08-31
DZIEŃ 2
2019-09-01
KLASYFIKACJA
MEDALOWA MMM
KLASYFIKACJA
MEDALOWA MP
SUMA
PKT MMM
PUNKTACJA
WOJ MMM


08:00  [50] K1 200m M  [el]
08:15  [53] C1 200m M  [el]
08:25  [55] K1 200m K  [el]
08:35  [57] C1 200m K  [el]
08:50  [59] K2 200m M  [el]
09:00  [61] C2 200m M  [el]
09:10  [63] K2 200m K  [el]
09:45  [65] Mixed K2 200m  [el]
09:55  [67] Mixed C2 200m  [el]
10:15  [69] K2 2000m K mł  [F]
10:20  [70] K1 2000m M mł  [F]
10:30  [71] C1 2000m K mł  [F]
10:45  [72] K1 200m M  [PF]
10:55  [74] C1 200m M  [PF]
11:00  [75] K1 200m K  [PF]
11:05  [76] C1 200m K  [PF]
11:20  [77] K1 2000m K mł  [F]
11:35  [78] C1 2000m M mł  [F]
11:50  [79] Mixed K2 200m  [PF]
11:55  [80] Mixed C2 200m  [PF]
12:20  [82] C2 200m M  [PF]
12:25  [83] K2 200m M  [PF]
12:35  [84] K2 200m K  [PF]
12:50  [85] K4 2000m M mł  [F]
13:05  [86] C2 2000m K mł  [F]
13:15  [87] K1 200m M  [F B]
13:25  [89] C1 200m M  [F]
13:30  [90] K1 200m K  [F A]
13:35  [91] C1 200m K  [F A]
13:50  [92] K4 2000m K mł  [F]
14:00  [93] C2 2000m M mł  [F]
14:15  [94] K2 200m M  [F A]
14:20  [95] C2 200m M  [F A]
14:25  [96] K2 200m K  [F]
14:30  [97] C2 200m K  [F]
14:45  [81] K2 2000m M mł  [F]
15:00  [98] Mixed K2 200m  [F A]
15:05  [99] Mixed C2 200m  [F A]
15:30  [100] K1 5000m M  [F]
15:35  [101] C1 5000m M  [F]
16:00  [102] K1 5000m K  [F]
16:05  [103] C1 5000m K  [F]
 
 elim 1  elim 2  PÓŁFINAŁ 1  FINAŁ A

Data aktualizacji: 2019-09-01 14:33:54
[ 95 ] C2 200m M - FINAŁ A Planowany START: 2019-09-01 14:20 WYSTARTOWANO: 14:27:42
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf
1 5 490 ŁUBNIEWSKI-ŚLIWIŃSKI KU AZS-AWF Politechnika Opole (OP) 36.775
2 4 516 BARNIAK-KAMIŃSKI OKSW Olsztyn (WN) 38.645 1.870
3 6 357 BRYŃSKI-GŁAZUNOW KS AZS-AWF Gorzów (LB) 38.810 2.035
4 7 436 KUDŁA-WITKOWSKI KS Posnania Poznań (WP) 39.405 2.630
5 3 392 NOWAK-NOWACZYK KS AZS-AWF Poznań (WP) 39.745 2.970
6 8 487 KULETA-ZUCHORA KU AZS-AWF Politechnika Opole (OP) 41.615 4.840
7 2 383 DOMIŃSKI-NOWICKI KS AZS-AWF Poznań (WP) 41.930 5.155
8 9 480 KULETA-RUCZYŃSKI KU AZS-AWF Politechnika Opole (OP) 44.110 7.335
9 1 466 BACZYŃSKI-DZIURLA KS Warta Poznań (WP) 45.635 8.860

Domtel © by Pilar(1) 2013-2018  API        Generowanie strony0.089324951171875 s.