PZKaj 81.Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym, 7.Mistrzostwa Polski w Parakajarstwie, Regaty im.Rafała Piszcza
POZNAŃ, 4-7 lipca 2018
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-05 12:36:35
MC1_200

C1200 C1500 C15000 C1500dzRP C1500młRP C1500jmRP C2200 C2500 K1200 K1500 K11000 K15000 K1500dzRP K1500młRP K1500jmRP K1500jRP K2200 K2500 K21000 K4500 KL1200 VL2200 SUP500 KL200U VL200U

C1200 C1500 C11000 C15000 C1500dzRP C1500młRP C1500jRP C1500jmRP C2200 C2500 C21000 C4500 C41000 K1200 K1500 K11000 K15000 K1500dzRP K1500młRP K1500jRP K1500jmRP K2200 K2500 K21000 K4500 K41000 KL1200 VL1200 SUP500 KL200U SUP500j VL200U

DZIEŃ 1
2018-07-05
DZIEŃ 2
2018-07-06
DZIEŃ 3
2018-07-07
SUMA
PUNKTÓW

08:30  [1] K1 200m M  [el]
08:50  [6] C1 200m M  [el]
09:02  [9] K1 200m K  [el]
09:14  [12] C1 200m K  [el]
09:26  [15] KL1,2,3 200m M  [F]
09:30  [16] K2 200m M  [el]
09:38  [18] C2 200m M  [el]
09:46  [20] K2 200m K  [el]
10:00  [22] VL1,2,3 200m K  [F]
10:30  [23] K1 200m M  [PF]
10:46  [27] C1 200m M  [PF]
10:54  [29] K1 200m K  [PF]
11:02  [31] C1 200m K  [PF]
11:10  [33] KL1,2,3 200m K  [F]
11:30  [34] K2 200m M  [PF]
11:34  [35] C2 200m M  [PF]
11:38  [36] K2 200m K  [PF]
11:50  [37] VL1,2,3 200m M  [F]
12:15  [38] K1 200m M  [F C]
12:27  [41] C1 200m M  [F B]
12:35  [43] K1 200m K  [F B]
12:43  [45] C1 200m K  [F B]
13:00  [47] K2 200m M  [F A]
13:04  [48] C2 200m M  [F A]
13:08  [49] K2 200m K  [F]
13:12  [50] C2 200m K  [F]
15:00  [51] K2 1000m M  [el]
15:18  [54] C1 1000m M  [el]
15:45  [58] K1 500m K  [el]
16:10  [62] K4 1000m M  [el]
16:22  [64] K2 1000m M  [PF]
16:34  [66] C1 1000m M  [PF]
16:55  [69] K1 500m K  [PF]
17:15  [72] K4 1000m M  [PF]
17:21  [73] C2 1000m M  [el]
17:45  [75] K1 500m K  [F B]
18:00  [77] K2 1000m M  [F A]
18:20  [79] C4 1000m M  [F]
18:45  [80] K4 1000m M  [F]
 
 elim 1  elim 2  elim 3  PÓŁFINAŁ 1  PÓŁFINAŁ 2  FINAŁ A  FINAŁ B

Data aktualizacji: 2018-07-05 12:36:35
[ 42 ] C1 200m M - FINAŁ A Planowany START: 2018-07-05 12:31 WYSTARTOWANO: 12:34:15
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf
1 5 725 ŁUBNIEWSKI Michał 93-10-20 KS Stomil Poznań 40.240 40.240
2 6 81 GŁAZUNOW Wiktor 93-10-24 KS AZS-AWF Gorzów 40.534 0.294
3 7 517 BARNIAK Tomasz 95-03-06 OKSW Olsztyn 41.407 1.167
4 2 73 KOLIADYCH Oleksii 98-02-27 KS Admira Gorzów 41.877 1.637
5 4 456 ŚLIWIŃSKI Arsen 96-04-03 KU AZS-AWF Politechnika Opole 41.887 1.647
6 8 699 ZEZULA Norman 99-06-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz 43.137 2.897
7 3 632 KOWALSKI Patryk 99-04-06 WTS Orzeł Wałcz 43.794 3.554
8 9 80 BRYŃSKI Grzegorz 96-04-01 KS AZS-AWF Gorzów 44.500 4.260
9 1 337 NOWACKI Dominik 97-05-11 KS Stomil Poznań 44.987 4.747

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony0.056241035461426 s.