PZKaj Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego, 6.Regaty o Puchar Rektora Politechniki Poznańskiej, Sup Race 2020
POZNAŃ, 26 września 2020
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-09-26 15:44:20
KK1_500j

C1 200m K dz C1 500m K j C1 500m K jm C1 500m K mł C2 200m K dz C2 500m K j C2 500m K jm C4 500m K OPEN SUP RACE 500m KL1 200m K K1 500m K j K1 500m K jm K1 500m K mł K2 500m K j K2 500m K jm K4 500m K j K4 500m K jm K4 500m K mł K4 500m WETERAN K2 500m K dz K2 500m K mł K1500 K2500 K1500dz C4 500m M OPEN K2 500m WETERAN

C4200Viking C2 500m K mł C1 500m M j C1 500m M jm C1 500m M mł C2 500m M dz C2 500m M j C2 500m M jm C2 500m M mł K1 500m M j K1 500m M jm K1 500m M mł K2 500m M dz K2 500m M j K2 500m M jm K2 500m M mł K4 500m M dz K4 500m M jm K4 500m M mł K1500 K2500 K4500 C1500 C2500 K1500dz C1500dz

DZIEŃ 1
2020-09-26
SUMA
PKT


[ 67 ] C1 500m M mł FINAŁ A [ 69 ] C2 500m M j FINAŁ

10:30  [1] K4 500m M jm  [F]
10:34  [2] C1 500m K mł  [F]
10:40  [3] K1 500m M mł  [el]
10:52  [6] K2 500m K dz  [F]
10:55  [7] KL1 200m K  [F]
11:00  [8] K4 500m K mł  [F]
11:05  [9] C2 500m K j  [F]
11:10  [10] K1 500m M j  [el]
11:26  [14] C1 500m M jm  [el]
11:34  [16] K2 500m K j  [F]
11:38  [17] C2 500m M mł  [F]
11:42  [18] K2 500m M mł  [el]
11:50  [20] K4 500m M dz  [F]
11:55  [21] C2 500m K mł  [F]
12:00  [22] K1 500m K mł  [el]
12:08  [24] C1 500m K jm  [F]
12:12  [25] K1 500m M jm  [el]
12:25  [28] K2 500m M dz  [F]
12:30  [29] K1 500m M  [el]
12:38  [31] K2 500m K  [F]
12:42  [32] K1 500m K jm  [el]
12:50  [34] C2 500m M  [F]
12:55  [35] C1 500m M mł  [el]
13:05  [37] K1 500m K j  [el]
13:15  [39] K2 500m M jm  [el]
13:25  [41] K1 500m K dz  [F]
13:30  [42] K1 500m M mł  [F A]
13:35  [43] K2 500m M j  [F]
13:40  [44] K2 500m M j  [el]
13:45  [45] C2 500m M jm  [F]
13:50  [46] C1 500m M j  [F]
13:55  [47] K4 500m K j  [F]
14:00  [48] K1 500m K mł  [F A]
14:05  [49] K1 500m M dz  [F]
14:10  [50] K1 500m K jm  [F A]
14:15  [51] SUP RACE 500m  [F]
14:20  [52] C4 200m VIKING  [F]
14:25  [53] K1 500m M jm  [F A]
14:30  [54] C1 500m K j  [F]
14:40  [56] K1 500m M j  [F A]
14:45  [57] C2 500m K jm  [F]
14:50  [58] K2 500m M  [F]
14:55  [59] C1 500m M jm  [F A]
15:00  [60] K1 500m K  [F]
15:05  [61] K2 500m M mł  [F A]
15:10  [62] K4 500m K jm  [F]
15:15  [63] C1 500m M dz  [F]
15:20  [64] K2 500m K mł  [F]
15:25  [65] K1 500m M  [F A]
15:30  [66] K2 500m M jm  [F A]
15:35  [67] C1 500m M mł  [F A]
15:40  [68] K1 500m K j  [F A]
15:45  [69] C2 500m M j  [F]
15:55  [71] C1 500m M  [F]
16:00  [72] K2 500m K jm  [F]
16:05  [73] K4 500m M mł  [F]
16:10  [74] C4 500m M OPEN  [F]
16:15  [55] K4 500m M  [F]
16:15  [75] K4 500m WETERAN  [F]
16:20  [76] C1 200m K dz  [F]
16:20  [77] C2 200m K dz  [F]
16:30  [78] K2 500m WETERAN  [F]
16:35  [79] C4 500m K OPEN  [F]
16:40  [80] C2 500m M dz  [F]
 
 elim 1  elim 2  FINAŁ A

Data aktualizacji: 2020-09-26 15:44:20
[ 68 ] K1 500m K j - FINAŁ A Planowany START: 2020-09-26 15:40 WYSTARTOWANO: 15:38:04
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty
1 4 336 SKORUPIŃSKA Katarzyna 03-06-01 UMKS Zryw Wolsztyn 2:28.199 10
2 5 13 KOSMACZEWSKA Lena 04-07-13 KS AZS-AWF Poznań 2:30.503 2.304 8
3 7 17 KUBIS Oliwia 04-05-07 KS AZS-AWF Poznań 2:30.759 2.560 7
4 3 233 BARROSSO BAUTISTA Isabel 04-01-01 Landeskana Verband 2:37.207 9.008 6
5 1 92 JACKOWSKA Weronika 03-12-12 KS Energetyk Poznań 2:41.207 13.008 5
6 9 93 KLEMCZAK Oliwia 04-02-12 KS Energetyk Poznań 2:43.203 15.004 4
7 6 246 KOCH Maria 03-12-16 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 2:43.571 15.372 3
8 2 89 ALEKSANDROWICZ Weronika 03-11-25 KS Energetyk Poznań 2:44.839 16.640 2
9 8 335 RADNA Magdalena 04-04-29 UMKS Zryw Wolsztyn 2:47.375 19.176 1

Domtel © by Pilar(1) 2013-2018  API        Generowanie strony0.15117192268372 s.