PZKaj 81.Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym, 7.Mistrzostwa Polski w Parakajarstwie, Regaty im.Rafała Piszcza
POZNAŃ, 4-7 lipca 2018
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-06 16:08:01
MK2_500

C1200 C1500 C15000 C1500dzRP C1500młRP C1500jmRP C2200 C2500 K1200 K1500 K11000 K15000 K1500dzRP K1500młRP K1500jmRP K1500jRP K2200 K2500 K21000 K4500 KL1200 VL2200 SUP500 KL200U VL200U

C1200 C1500 C11000 C15000 C1500dzRP C1500młRP C1500jRP C1500jmRP C2200 C2500 C21000 C4500 C41000 K1200 K1500 K11000 K15000 K1500dzRP K1500młRP K1500jRP K1500jmRP K2200 K2500 K21000 K4500 K41000 KL1200 VL1200 SUP500 KL200U SUP500j VL200U

DZIEŃ 1
2018-07-05
DZIEŃ 2
2018-07-06
DZIEŃ 3
2018-07-07
SUMA
PUNKTÓW

08:30  [81] K1 1000m K  [el]
08:42  [83] K1 1000m M  [el]
09:12  [87] C1 1000m M  [F B]
09:24  [89] K2 1000m K  [el]
09:45  [91] KL OPEN 200m M upowszechnianie  [F]
09:55  [92] VL OPEN 200m K upowszechnianie  [F]
10:30  [93] K1 1000m K  [PF]
10:36  [94] K1 1000m M  [PF]
10:54  [97] C2 1000m M  [PF]
11:00  [98] K2 1000m K  [PF]
11:30  [99] VL OPEN 200m M upowszechnianie  [F]
11:45  [100] KL OPEN 200m K upowszechnianie  [F]
12:12  [101] K1 1000m K  [F]
12:18  [102] C2 1000m M  [F]
12:34  [103] K2 1000m K  [F A]
12:40  [104] K1 1000m M  [F B]
14:00  [106] K2 500m M  [el]
14:15  [109] C1 500m M  [el]
14:35  [113] K4 500m M  [el]
14:45  [115] K2 500m K  [el]
15:00  [117] K2 500m M  [PF]
15:25  [119] K2 500m K  [PF]
15:30  [120] K4 500m M  [PF]
16:00  [121] K2 500m M  [F B]
16:15  [123] C1 500m M  [PF]
16:30  [126] K2 500m K  [F]
16:35  [127] C2 500m K  [F]
16:45  [128] K4 500m M  [F A]
17:15  [129] K4 500m K  [F]
17:20  [130] C2 500m M  [el]
Kwalifikacje: 1-3 do finału A, 4-7 do półfinału+następ. L
 elim 1  elim 2  elim 3  PÓŁFINAŁ 1  PÓŁFINAŁ 2  FINAŁ A  FINAŁ B  Ranking

Data aktualizacji: 2018-07-06 14:08:16
[ 106 ] K2 500m M - elim 1 Planowany START: 2018-07-06 14:00 WYSTARTOWANO: 14:00:03
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 5 733 CHRZĄSZCZ-WAWER KS GPower Gorzów 1:37.194 1:37.194 QFA 1
2 2 719 RZEPCZYŃSKI-WOLNY KS AZS-AWF Poznań 1:38.086 0.892 QFA 3
3 7 675 BRZEZIŃSKI-KUJAWSKI CWZS Zawisza Bydgoszcz 1:38.330 1.136 QFA 4
4 8 737 WITKOWSKI-ROJEK KS Olimpia Elbląg 1:39.830 2.636 QPF 6
5 3 791 PIOTROWSKI-WERNER KSC Olsztyn 1:41.070 3.876 QPF 8
6 6 685 FULKO-POTOCZNY KS Admira Gorzów 1:42.538 5.344 QPF 9
7 4 659 DUBNICKI-BURZYM AKS Sparta Augustów 1:44.978 7.784 QPF 10
8 1 739 KOMOROWSKI-GŁADYKOWSKI KS Olimpia Elbląg 1:47.398 10.204 12

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony0.090289115905762 s.