PZKaj LOTTO 82.Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym
POZNAŃ, 30 sierpnia -1 września 2019
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-08-31 17:52:28
MK1_500

C1200 C2200 C2200MIX C1500 C2500 C12000m C22000m C15000 K1200 K2200 K2200MIX K1500 K2500 K4500 K11000 K21000 K12000m K22000m K42000m K15000

C1200 C2200 C1500 C2500 C4500 C11000 C21000 C41000 C12000m C22000m C15000 K1200 K2200 K1500 K2500 K4500 K11000 K21000 K41000 K12000m K22000m K42000m K15000

DZIEŃ 1
2019-08-31
DZIEŃ 2
2019-09-01
KLASYFIKACJA
MEDALOWA MMM
KLASYFIKACJA
MEDALOWA MP
SUMA
PKT MMM
PUNKTACJA
WOJ MMM


08:00  [1] K1 1000m M  [el]
08:21  [4] C1 1000m M  [el]
08:35  [6] K1 1000m K  [el]
09:15  [8] K1 1000m M  [PF]
09:29  [10] C1 1000m M  [PF]
09:36  [11] K1 1000m K  [PF]
10:30  [12] K1 1000m M  [F B]
10:44  [14] C1 1000m M  [F]
10:51  [15] K1 1000m K  [F]
11:40  [16] K2 1000m M  [F]
11:47  [17] C2 1000m M  [F]
11:54  [18] K2 1000m K  [F]
12:30  [19] K4 1000m M  [F]
12:37  [20] C4 1000m M  [F]
14:30  [21] K1 500m M  [el]
14:45  [24] C1 500m M  [el]
14:55  [26] K1 500m K  [el]
15:05  [28] C1 500m K  [el]
15:30  [30] K2 500m M  [el]
16:15  [32] K1 500m M  [PF]
16:25  [34] C1 500m M  [PF]
16:30  [35] K1 500m K  [PF]
16:35  [36] C1 500m K  [PF]
17:00  [37] K2 500m M  [PF]
17:30  [38] K1 500m M  [F B]
17:40  [40] C1 500m M  [F A]
17:45  [41] K1 500m K  [F A]
17:50  [42] C1 500m K  [F A]
18:10  [43] K2 500m M  [F A]
18:15  [44] C2 500m M  [F]
18:20  [45] K2 500m K  [F]
18:25  [46] C2 500m K  [F]
18:45  [47] K4 500m M  [F]
18:50  [48] C4 500m M  [F]
18:55  [49] K4 500m K  [F]
Kwalifikacje: 1-3 do finału A, 4-7 do półfinału+następ. L
 elim 1  elim 2  elim 3  PÓŁFINAŁ 1  PÓŁFINAŁ 2  FINAŁ A  FINAŁ B  Ranking

Data aktualizacji: 2019-08-31 16:35:20
[ 21 ] K1 500m M - elim 1 Planowany START: 2019-08-31 14:30 WYSTARTOWANO: 14:29:48
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 2 137 JAKUBOWSKI Marcin 00-01-07 KS Posnania Poznań (WP) 1:58.040 QFA 3
2 5 117 ZYCHOWICZ Adrian 02-04-02 KS GPower Gorzów (LB) 1:58.695 0.655 QPF-1 4
3 1 18 BRZEZIŃSKI Martin 93-10-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz (KP) 2:00.355 2.315 QPF-2 5
4 4 93 ŻUKOWSKI Jakub 00-06-03 KS AZS-AWF Poznań (WP) 2:02.775 4.735 QPF-1 6
5 3 330 SIWIECKI Damian 94-02-26 WTW Warszawa (MZ) 2:06.125 8.085 QPF-2 8
6 6 252 URBAŃSKI Jan 99-08-22 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej (WP) 2:13.770 15.730 QPF-1 13
7 7 12 BURZYM Marcin 99-11-11 AZS-AWF Katowice (SL) 2:15.500 17.460 QPF-2 14

Domtel © by Pilar(1) 2013-2018  API        Generowanie strony0.089086055755615 s.