PZKaj 34 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Młodzików 8 Mistrzostwa Polski w Parakajakarstwie
POZNAŃ, 19-20 lipca 2019
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-19 14:28:10
MK1_2000ml14

C1200 C1200013 C1200014 C2500 C2200013 C2200014 K1200 K1500 K1200013 K1200014 K2500 K2200013 K2200014 K4500 K42000m KL123200O KL2200 VL1 200m K VL2 200m K

C1200 C11000 C1200013 C1200014 C21000 C2200013 C2200014 C42000 K1200 K11000 K1200013 K1200014 K2200 K21000 K2200013 K2200014 K4500 K41000 K42000m KL1200 KL123200O VL123KL3200O VL2200

DZIEŃ 1
2019-07-19
DZIEŃ 2
2019-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA MPM
KLASYFIKACJA
MEDALOWA MMP
SUMA
PKT MPM
SUMA
PKT MMP
PUNKTACJA
WOJ MPM
PUNKTACJA
WOJ MMP


08:00  [1] K1 200m M  [el]
08:20  [5] C1 200m M  [el]
08:35  [8] K1 200m K  [el]
08:50  [11] C1 200m K  [el]
09:15  [15] K2 200m M  [el]
09:30  [17] K1 2000m mł M 2006 (13)  [el]
10:05  [19] K1 500m K  [el]
10:20  [22] K4 500m M  [el]
10:30  [24] C2 500m K  [el]
10:50  [26] K1 2000m mł M 2005 (14)  [el]
11:25  [28] K2 500m K  [el]
11:45  [30] K1 200m M  [PF]
12:00  [33] C1 200m M  [PF]
12:15  [35] C1 200m K  [PF]
12:30  [38] K1 200m K  [PF]
12:45  [40] K2 200m M  [PF]
13:00  [41] K1 2000m mł M 2006 (13)  [F A]
13:15  [42] K2 2000m mł K 2005 (14)  [F]
13:35  [43] K1 500m K  [PF]
13:45  [45] K4 500m M  [PF]
13:50  [46] C2 500m K  [PF]
14:05  [47] K1 2000m mł M 2005 (14)  [F A]
14:20  [48] C1 2000m mł M 2005 (14)  [F]
14:35  [49] K2 500m K  [PF]
16:00  [50] K1 200m M  [F B]
16:10  [52] C1 200m M  [F B]
16:20  [54] K1 200m K  [F B]
16:30  [56] C1 200m K  [F B]
17:00  [58] K2 200m M  [F A]
17:15  [59] K1 2000m mł K 2005 (14)  [F]
17:30  [60] K2 2000m mł M 2005 (14)  [F]
17:50  [61] K1 500m K  [F B]
18:00  [63] K4 500m M  [F A]
18:05  [64] C2 500m K  [F A]
18:20  [65] K1 2000m mł K 2006 (13)  [F]
18:35  [66] C1 2000m mł K 2005 (14)  [F]
18:55  [67] K2 500m K  [F A]
Kwalifikacje: 1-10 do finału+następ. 10*L
 elim 1  elim 2  FINAŁ A  Ranking

Data aktualizacji: 2019-07-19 11:26:03
[ 26 ] K1 2000m mł M 2005 (14) - elim 1 Planowany START: 2019-07-19 10:50 WYSTARTOWANO: 10:58:44
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 17 2 TROCHIM Grzegorz 05-01-27 AKS Sparta Augustów (PD) 9:03.112 9:03.112 QF 4
2 21 418 KAMIŃSKI Miłosz 05-11-27 UKS Sokolik przy ZS Czernin (PM) 9:04.279 1.167 QF 5
3 16 343 SAROL Bartosz 05-09-02 MRKS Gdańsk (PM) 9:16.623 13.511 QF 12
4 15 103 MERMELA Mikołaj 05-04-29 KS AZS-AWF Poznań (WP) 9:19.606 16.494 QF 14
5 5 385 RUTKOWSKI Paweł 05-09-11 UKS COPAL Trzcianka (WP) 9:26.334 23.222 QF 18
6 7 416 GOSŁAWSKI Dominik 05-05-09 UKS Olimpijczyk Nowe Chechło (SL) 9:27.134 24.022 QF 19
7 9 431 SZYMURA Eryk 05-03-28 UKS Zalew Jerzykowo (WP) 9:27.990 24.878 QF 20
8 20 265 BARCZEWSKI Maksymilian 05-01-18 KTW Kalisz (WP) 9:42.434 39.322 QF 23
9 4 342 CHODUBSKI Olgierd 05-03-16 MRKS Gdańsk (PM) 9:42.590 39.478 QF 24
10 18 237 BOBOWSKI Marcel 05-05-14 KS Yacht-Club Kraków (MA) 9:44.534 41.422 QF 26
11 12 78 TREIDER Marcel 05-11-06 KS Admira Gorzów (LB) 9:47.712 44.600 qBT 27
12 14 328 KWAŚNIEWICZ Jakub 05-09-09 MOSM Tychy (SL) 9:52.968 49.856 qBT 29
13 13 266 SZPILA Sambor 05-04-16 KTW Kalisz (WP) 9:53.690 50.578 qBT 30
14 1 378 WIŚNIEWSKI Jan 05-12-05 UKS Błyskawica Rokietnica (WP) 9:56.162 53.050 qBT 31
15 3 469 RÓŻALSKI Szymon 05-08-14 ZKS Olimpia Elbląg (WN) 10:00.390 57.278 qBT 33
16 6 456 ŚWICIŃSKI Miłosz 05-11-18 WTS Astoria Bydgoszcz (KP) 10:10.534 1:07.422 qBT 34
17 10 417 PRĘTKI Jakub 05-01-02 UKS Pamiątkowo (WP) 10:20.668 1:17.556 qBT 35
18 11 339 CIOŁCZYK Oliwier 05-10-08 MOSW Choszczno (ZP) 11:11.779 2:08.667 qBT 36
19 8 64 ŁUŻYŃSKI Jakub 05-06-09 KKS Sieradz (LD) 11:43.401 2:40.289 qBT 38

Domtel © by Pilar(1) 2013-2018  API        Generowanie strony0.13222193717957 s.