PZKaj 2 Puchar Polski, Regaty Eliminacyjne Seniorów, Regaty Eliminacyjne w Parakajakarstwie
POZNAŃ, 11-12 maja 2019
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-05-11 17:07:44
MK1_1000

C1200 C1500 C1500dz C1500j C1500jm C1500 CT1 200m K K11000 K1200 K1 200m K student SUP1 200 K KL2200 K1500 K1500dz K1500j K1500jm K1500 KT1 200m K

KT1200 C11000 C1200 C1500 C1500dz C1500j C1500jm C1500 C4 V200dz CT1 200m M K11000 K1200 K1 200m M student SUP1 200m M KL1200 K1500 K1500dz K1500j K1500jm K1500 VL2200 VL3200

DZIEŃ 1
2019-05-11
DZIEŃ 2
2019-05-12

08:30  [1] K1 200m M  [el]
08:50  [5] C1 200m K  [el]
09:00  [7] K1 200m K  [el]
09:20  [11] C1 200m M  [el]
09:40  [15] SUP1 200m K  [F]
09:50  [16] KT1 200m M  [F]
10:30  [17] K1 200m M  [PF]
10:45  [20] C1 200m K  [PF]
10:50  [21] K1 200m K  [PF]
11:05  [24] C1 200m M  [PF]
11:20  [27] CT1 200m M  [F]
11:30  [28] KT1 200m K  [F]
11:45  [29] K1 1000m M  [el]
12:35  [34] C1 200m M  [F B]
12:45  [36] K1 200m K  [F B]
12:55  [38] CT1 200m K  [F]
13:05  [39] SUP1 200m M  [F]
13:30  [40] K1 1000m M  [PF]
15:05  [43] K1 200m K student  [F]
15:10  [44] K1 200m M student  [F]
15:15  [45] K1 200m M  [F B]
15:25  [47] C1 200m K  [F A]
15:35  [48] K1 500m K  [el]
16:05  [52] C1 1000m M  [el]
16:45  [57] K1 1000m M  [F C]
17:20  [60] K1 500m K  [PF]
17:45  [63] C1 1000m M  [PF]
Kwalifikacje: 1-6 do półfinału+3 następ. L
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  PÓŁFINAŁ 1  PÓŁFINAŁ 2  PÓŁFINAŁ 3  FINAŁ A  FINAŁ B  FINAŁ C  Ranking

Data aktualizacji: 2019-05-11 16:07:22
[ 29 ] K1 1000m M - elim 1 Planowany START: 2019-05-11 11:45 WYSTARTOWANO: 11:54:39
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 4 384 KUCZYŃSKI Norbert 93-10-14 KS Wiskord Szczecin 3:48.589 QPF-1 5
2 8 279 BYRDEK Dawid 99-03-16 MKS Czechowice-Dziedzice 3:50.753 2.164 QPF-3 16
3 2 103 RZEPCZYŃSKI Dominik 99-04-19 KS AZS-AWF Poznań 3:50.765 2.176 QPF-2 17
4 7 22 PACAŁA Oskar 98-03-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz 3:52.237 3.648 QPF-2 20
5 6 122 ŻUKOWSKI Jakub 00-06-03 KS AZS-AWF Poznań 3:53.753 5.164 QPF-1 21
6 5 290 URBAŃSKI Jan 99-08-22 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej 3:54.205 5.616 QPF-3 22
7 1 323 STELIGA Filip 00-11-23 UKS Kopernik Bydgoszcz 4:04.345 15.756 28

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony0.10970902442932 s.