PZKaj LOTTO 82.Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym
POZNAŃ, 30 sierpnia -1 września 2019
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-09-01 14:33:54
MC2_200

C1200 C2200 C2200MIX C1500 C2500 C12000m C22000m C15000 K1200 K2200 K2200MIX K1500 K2500 K4500 K11000 K21000 K12000m K22000m K42000m K15000

C1200 C2200 C1500 C2500 C4500 C11000 C21000 C41000 C12000m C22000m C15000 K1200 K2200 K1500 K2500 K4500 K11000 K21000 K41000 K12000m K22000m K42000m K15000

DZIEŃ 1
2019-08-31
DZIEŃ 2
2019-09-01
KLASYFIKACJA
MEDALOWA MMM
KLASYFIKACJA
MEDALOWA MP
SUMA
PKT MMM
PUNKTACJA
WOJ MMM


08:00  [50] K1 200m M  [el]
08:15  [53] C1 200m M  [el]
08:25  [55] K1 200m K  [el]
08:35  [57] C1 200m K  [el]
08:50  [59] K2 200m M  [el]
09:00  [61] C2 200m M  [el]
09:10  [63] K2 200m K  [el]
09:45  [65] Mixed K2 200m  [el]
09:55  [67] Mixed C2 200m  [el]
10:15  [69] K2 2000m K mł  [F]
10:20  [70] K1 2000m M mł  [F]
10:30  [71] C1 2000m K mł  [F]
10:45  [72] K1 200m M  [PF]
10:55  [74] C1 200m M  [PF]
11:00  [75] K1 200m K  [PF]
11:05  [76] C1 200m K  [PF]
11:20  [77] K1 2000m K mł  [F]
11:35  [78] C1 2000m M mł  [F]
11:50  [79] Mixed K2 200m  [PF]
11:55  [80] Mixed C2 200m  [PF]
12:20  [82] C2 200m M  [PF]
12:25  [83] K2 200m M  [PF]
12:35  [84] K2 200m K  [PF]
12:50  [85] K4 2000m M mł  [F]
13:05  [86] C2 2000m K mł  [F]
13:15  [87] K1 200m M  [F B]
13:25  [89] C1 200m M  [F]
13:30  [90] K1 200m K  [F A]
13:35  [91] C1 200m K  [F A]
13:50  [92] K4 2000m K mł  [F]
14:00  [93] C2 2000m M mł  [F]
14:15  [94] K2 200m M  [F A]
14:20  [95] C2 200m M  [F A]
14:25  [96] K2 200m K  [F]
14:30  [97] C2 200m K  [F]
14:45  [81] K2 2000m M mł  [F]
15:00  [98] Mixed K2 200m  [F A]
15:05  [99] Mixed C2 200m  [F A]
15:30  [100] K1 5000m M  [F]
15:35  [101] C1 5000m M  [F]
16:00  [102] K1 5000m K  [F]
16:05  [103] C1 5000m K  [F]
Kwalifikacje: 1-3 do finału A, 4-7 do półfinału+następ. L
 elim 1  elim 2  PÓŁFINAŁ 1  FINAŁ A  Ranking

Data aktualizacji: 2019-09-01 09:15:50
[ 61 ] C2 200m M - elim 1 Planowany START: 2019-09-01 09:00 WYSTARTOWANO: 08:59:55
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 5 490 ŁUBNIEWSKI-ŚLIWIŃSKI KU AZS-AWF Politechnika Opole (OP) 40.843 QFA 2
2 3 392 NOWAK-NOWACZYK KS AZS-AWF Poznań (WP) 42.223 1.380 QFA 4
3 1 436 KUDŁA-WITKOWSKI KS Posnania Poznań (WP) 42.698 1.855 QFA 5
4 2 487 KULETA-ZUCHORA KU AZS-AWF Politechnika Opole (OP) 48.868 8.025 QPF 8
5 4 467 KOŁODZIEJCZAK-WILGA KS Warta Poznań (WP) 55.423 14.580 QPF 10

Domtel © by Pilar(1) 2013-2018  API        Generowanie strony0.095446109771729 s.