PZKaj 81.Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym, 7.Mistrzostwa Polski w Parakajarstwie, Regaty im.Rafała Piszcza
POZNAŃ, 4-7 lipca 2018
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-07 09:13:47
MC1_500

C1200 C1500 C15000 C1500dzRP C1500młRP C1500jmRP C2200 C2500 K1200 K1500 K11000 K15000 K1500dzRP K1500młRP K1500jmRP K1500jRP K2200 K2500 K21000 K4500 KL1200 VL2200 SUP500 KL200U VL200U

C1200 C1500 C11000 C15000 C1500dzRP C1500młRP C1500jRP C1500jmRP C2200 C2500 C21000 C4500 C41000 K1200 K1500 K11000 K15000 K1500dzRP K1500młRP K1500jRP K1500jmRP K2200 K2500 K21000 K4500 K41000 KL1200 VL1200 SUP500 KL200U SUP500j VL200U

DZIEŃ 1
2018-07-05
DZIEŃ 2
2018-07-06
DZIEŃ 3
2018-07-07
SUMA
PUNKTÓW

08:30  [81] K1 1000m K  [el]
08:42  [83] K1 1000m M  [el]
09:12  [87] C1 1000m M  [F B]
09:24  [89] K2 1000m K  [el]
09:45  [91] KL OPEN 200m M upowszechnianie  [F]
09:55  [92] VL OPEN 200m K upowszechnianie  [F]
10:30  [93] K1 1000m K  [PF]
10:36  [94] K1 1000m M  [PF]
10:54  [97] C2 1000m M  [PF]
11:00  [98] K2 1000m K  [PF]
11:30  [99] VL OPEN 200m M upowszechnianie  [F]
11:45  [100] KL OPEN 200m K upowszechnianie  [F]
12:12  [101] K1 1000m K  [F]
12:18  [102] C2 1000m M  [F]
12:34  [103] K2 1000m K  [F A]
12:40  [104] K1 1000m M  [F B]
14:00  [106] K2 500m M  [el]
14:15  [109] C1 500m M  [el]
14:35  [113] K4 500m M  [el]
14:45  [115] K2 500m K  [el]
15:00  [117] K2 500m M  [PF]
15:25  [119] K2 500m K  [PF]
15:30  [120] K4 500m M  [PF]
16:00  [121] K2 500m M  [F B]
16:15  [123] C1 500m M  [PF]
16:30  [126] K2 500m K  [F]
16:35  [127] C2 500m K  [F]
16:45  [128] K4 500m M  [F A]
17:15  [129] K4 500m K  [F]
17:20  [130] C2 500m M  [el]
Kwalifikacje: 1 do finału A, 2-7 do półfinału
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  PÓŁFINAŁ 1  PÓŁFINAŁ 2  PÓŁFINAŁ 3  FINAŁ A  FINAŁ B  Ranking

Data aktualizacji: 2018-07-06 14:30:19
[ 109 ] C1 500m M - elim 1 Planowany START: 2018-07-06 14:15 WYSTARTOWANO: 14:12:52
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 1 81 GŁAZUNOW Wiktor 93-10-24 KS AZS-AWF Gorzów 1:52.467 1:52.467 QFA 4
2 5 488 GRZYBOWSKI Marcin 79-01-10 MKS Czechowice-Dziedzice 1:55.295 2.828 QPF-1 5
3 9 517 BARNIAK Tomasz 95-03-06 OKSW Olsztyn 1:55.411 2.944 QPF-2 6
4 3 139 NOWAK Łukasz 95-07-12 KS AZS-AWF Poznań 1:55.979 3.512 QPF-1 7
5 10 337 NOWACKI Dominik 97-05-11 KS Stomil Poznań 1:57.307 4.840 QPF-2 10
6 7 73 KOLIADYCH Oleksii 98-02-27 KS Admira Gorzów 1:57.447 4.980 QPF-1 11
7 2 456 ŚLIWIŃSKI Arsen 96-04-03 KU AZS-AWF Politechnika Opole 1:58.003 5.536 QPF-2 14
8 4 80 BRYŃSKI Grzegorz 96-04-01 KS AZS-AWF Gorzów 2:00.983 8.516 21
9 6 42 KWASIGROCH Radosław 97-02-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2:02.343 9.876 24
10 8 674 KAPUŚCIŃSKI Piotr 99-11-05 KU AZS-AWF Politechnika Opole 2:19.131 26.664 26

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony0.038126945495605 s.