PZKaj 81.Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym, 7.Mistrzostwa Polski w Parakajarstwie, Regaty im.Rafała Piszcza
POZNAŃ, 4-7 lipca 2018
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-06 12:38:08
KK2_1000

C1200 C1500 C15000 C1500dzRP C1500młRP C1500jmRP C2200 C2500 K1200 K1500 K11000 K15000 K1500dzRP K1500młRP K1500jmRP K1500jRP K2200 K2500 K21000 K4500 KL1200 VL2200 SUP500 KL200U VL200U

C1200 C1500 C11000 C15000 C1500dzRP C1500młRP C1500jRP C1500jmRP C2200 C2500 C21000 C4500 C41000 K1200 K1500 K11000 K15000 K1500dzRP K1500młRP K1500jRP K1500jmRP K2200 K2500 K21000 K4500 K41000 KL1200 VL1200 SUP500 KL200U SUP500j VL200U

DZIEŃ 1
2018-07-05
DZIEŃ 2
2018-07-06
DZIEŃ 3
2018-07-07
SUMA
PUNKTÓW

08:30  [81] K1 1000m K  [el]
08:42  [83] K1 1000m M  [el]
09:12  [87] C1 1000m M  [F B]
09:24  [89] K2 1000m K  [el]
09:45  [91] KL OPEN 200m M upowszechnianie  [F]
09:55  [92] VL OPEN 200m K upowszechnianie  [F]
10:30  [93] K1 1000m K  [PF]
10:36  [94] K1 1000m M  [PF]
10:54  [97] C2 1000m M  [PF]
11:00  [98] K2 1000m K  [PF]
11:30  [99] VL OPEN 200m M upowszechnianie  [F]
11:45  [100] KL OPEN 200m K upowszechnianie  [F]
12:12  [101] K1 1000m K  [F]
12:18  [102] C2 1000m M  [F]
12:34  [103] K2 1000m K  [F A]
12:40  [104] K1 1000m M  [F B]
14:00  [106] K2 500m M  [el]
14:15  [109] C1 500m M  [el]
14:35  [113] K4 500m M  [el]
14:45  [115] K2 500m K  [el]
15:00  [117] K2 500m M  [PF]
15:25  [119] K2 500m K  [PF]
15:30  [120] K4 500m M  [PF]
16:00  [121] K2 500m M  [F B]
16:15  [123] C1 500m M  [PF]
16:30  [126] K2 500m K  [F]
16:35  [127] C2 500m K  [F]
16:45  [128] K4 500m M  [F A]
17:15  [129] K4 500m K  [F]
17:20  [130] C2 500m M  [el]
Kwalifikacje: 1-3 do finału A, 4-7 do półfinału+następ. L
 elim 1  elim 2  PÓŁFINAŁ 1  FINAŁ A  Ranking

Data aktualizacji: 2018-07-06 09:41:48
[ 89 ] K2 1000m K - elim 1 Planowany START: 2018-07-06 09:24 WYSTARTOWANO: 09:25:23
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 5 722 CYRULEWSKA-KLATT KS Energetyk Poznań 3:59.456 3:59.456 QFA 2
2 2 25 ISKRZYCKA-PASZEK AZS-AWF Katowice 3:59.588 0.132 QFA 3
3 8 673 GAPSKA-KWASIGROCH CWZS Zawisza Bydgoszcz 4:02.204 2.748 QFA 6
4 1 727 GRONEK-WOJCIECHOWSKA KS Energetyk Poznań 4:06.268 6.812 QPF 7
5 4 828 MIELNIK-SZCZEPANEK MOSM Tychy 4:06.296 6.840 QPF 8
6 6 692 NOGA-SZEWCZYK KS AZS-AWF Gorzów 4:06.532 7.076 QPF 9
7 3 658 SKORUPA-TWARDOWSKA AKS Sparta Augustów 4:12.880 13.424 QPF 11
8 7 758 BERUS-SKORUPIŃSKA KS Posnania Poznań 4:18.772 19.316 qBT 12

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony0.030184030532837 s.