PZKaj 2 Puchar Polski, Regaty Eliminacyjne Seniorów, Regaty Eliminacyjne w Parakajakarstwie
POZNAŃ, 11-12 maja 2019
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-05-12 14:44:31
KK1_500

C1200 C1500 C1500dz C1500j C1500jm C1500 CT1 200m K K11000 K1200 K1 200m K student SUP1 200 K KL2200 K1500 K1500dz K1500j K1500jm K1500 KT1 200m K

KT1200 C11000 C1200 C1500 C1500dz C1500j C1500jm C1500 C4 V200dz CT1 200m M K11000 K1200 K1 200m M student SUP1 200m M KL1200 K1500 K1500dz K1500j K1500jm K1500 VL2200 VL3200

DZIEŃ 1
2019-05-11
DZIEŃ 2
2019-05-12

08:30  [1] K1 200m M  [el]
08:50  [5] C1 200m K  [el]
09:00  [7] K1 200m K  [el]
09:20  [11] C1 200m M  [el]
09:40  [15] SUP1 200m K  [F]
09:50  [16] KT1 200m M  [F]
10:30  [17] K1 200m M  [PF]
10:45  [20] C1 200m K  [PF]
10:50  [21] K1 200m K  [PF]
11:05  [24] C1 200m M  [PF]
11:20  [27] CT1 200m M  [F]
11:30  [28] KT1 200m K  [F]
11:45  [29] K1 1000m M  [el]
12:35  [34] C1 200m M  [F B]
12:45  [36] K1 200m K  [F B]
12:55  [38] CT1 200m K  [F]
13:05  [39] SUP1 200m M  [F]
13:30  [40] K1 1000m M  [PF]
15:05  [43] K1 200m K student  [F]
15:10  [44] K1 200m M student  [F]
15:15  [45] K1 200m M  [F B]
15:25  [47] C1 200m K  [F A]
15:35  [48] K1 500m K  [el]
16:05  [52] C1 1000m M  [el]
16:45  [57] K1 1000m M  [F C]
17:20  [60] K1 500m K  [PF]
17:45  [63] C1 1000m M  [PF]
Kwalifikacje: 1-6 do półfinału+3 następ. L
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  PÓŁFINAŁ 1  PÓŁFINAŁ 2  PÓŁFINAŁ 3  FINAŁ A  FINAŁ B  Ranking

Data aktualizacji: 2019-05-12 14:44:05
[ 48 ] K1 500m K - elim 1 Planowany START: 2019-05-11 15:35 WYSTARTOWANO: 15:34:30
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 5 34 PUŁAWSKA Anna 96-02-07 KS AZS-AWF Gorzów 2:02.473 QPF-1 4
2 3 153 WITKOWSKA Marta 99-05-19 ZKS Olimpia Elbląg 2:02.889 0.416 QPF-3 6
3 6 248 SZYMAŃSKA Weronika 99-11-24 KS Warta Poznań 2:03.169 0.696 QPF-2 7
4 8 124 CYRULEWSKA Klaudia 98-01-12 KS Energetyk Poznań 2:03.225 0.752 QPF-2 8
5 4 9 GAPSKA Nicola 00-06-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz 2:03.577 1.104 QPF-1 9
6 7 152 JANKOWSKA Kinga 99-09-04 ZKS Olimpia Elbląg 2:04.141 1.668 QPF-3 10
7 2 165 SKORUPIŃSKA Angelika 99-11-29 KS Posnania Poznań 2:05.077 2.604 qBT 17
8 1 263 JAROSZ Natalia 00-10-05 KST Włókniarz Chełmża 2:05.737 3.264 20

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony0.10386896133423 s.