PZKaj 34 Młodzieżowe Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Młodzików 8 Mistrzostwa Polski w Parakajakarstwie
POZNAŃ, 19-20 lipca 2019
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2019-07-19 16:35:09
KK1_200

C1200 C1200013 C1200014 C2500 C2200013 C2200014 K1200 K1500 K1200013 K1200014 K2500 K2200013 K2200014 K4500 K42000m KL123200O KL2200 VL1 200m K VL2 200m K

C1200 C11000 C1200013 C1200014 C21000 C2200013 C2200014 C42000 K1200 K11000 K1200013 K1200014 K2200 K21000 K2200013 K2200014 K4500 K41000 K42000m KL1200 KL123200O VL123KL3200O VL2200

DZIEŃ 1
2019-07-19
DZIEŃ 2
2019-07-20
KLASYFIKACJA
MEDALOWA MPM
KLASYFIKACJA
MEDALOWA MMP
SUMA
PKT MPM
SUMA
PKT MMP
PUNKTACJA
WOJ MPM
PUNKTACJA
WOJ MMP


08:00  [1] K1 200m M  [el]
08:20  [5] C1 200m M  [el]
08:35  [8] K1 200m K  [el]
08:50  [11] C1 200m K  [el]
09:15  [15] K2 200m M  [el]
09:30  [17] K1 2000m mł M 2006 (13)  [el]
10:05  [19] K1 500m K  [el]
10:20  [22] K4 500m M  [el]
10:30  [24] C2 500m K  [el]
10:50  [26] K1 2000m mł M 2005 (14)  [el]
11:25  [28] K2 500m K  [el]
11:45  [30] K1 200m M  [PF]
12:00  [33] C1 200m M  [PF]
12:15  [35] C1 200m K  [PF]
12:30  [38] K1 200m K  [PF]
12:45  [40] K2 200m M  [PF]
13:00  [41] K1 2000m mł M 2006 (13)  [F A]
13:15  [42] K2 2000m mł K 2005 (14)  [F]
13:35  [43] K1 500m K  [PF]
13:45  [45] K4 500m M  [PF]
13:50  [46] C2 500m K  [PF]
14:05  [47] K1 2000m mł M 2005 (14)  [F A]
14:20  [48] C1 2000m mł M 2005 (14)  [F]
14:35  [49] K2 500m K  [PF]
16:00  [50] K1 200m M  [F B]
16:10  [52] C1 200m M  [F B]
16:20  [54] K1 200m K  [F B]
16:30  [56] C1 200m K  [F B]
17:00  [58] K2 200m M  [F A]
17:15  [59] K1 2000m mł K 2005 (14)  [F]
17:30  [60] K2 2000m mł M 2005 (14)  [F]
17:50  [61] K1 500m K  [F B]
18:00  [63] K4 500m M  [F A]
18:05  [64] C2 500m K  [F A]
18:20  [65] K1 2000m mł K 2006 (13)  [F]
18:35  [66] C1 2000m mł K 2005 (14)  [F]
18:55  [67] K2 500m K  [F A]
Kwalifikacje: 1 do finału A, 2-7 do półfinału
 elim 1  elim 2  elim 3  PÓŁFINAŁ 1  PÓŁFINAŁ 2  FINAŁ A  FINAŁ B  Ranking

Data aktualizacji: 2019-07-19 08:48:03
[ 8 ] K1 200m K - elim 1 Planowany START: 2019-07-19 08:35 WYSTARTOWANO: 08:35:09
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 5 5 PASZEK Paulina 97-10-26 AZS-AWF Katowice (SL) 43.231 QFA 3
2 2 125 KLATT Martyna 99-02-04 KS Energetyk Poznań (WP) 43.796 0.565 QPF-1 4
3 1 284 ZIELIŃSKA Agata 00-02-29 LTK Fala Lublin (LU) 48.411 5.180 QPF-2 13
4 3 267 CEDROWSKA Natalia 00-01-18 KU AZS-AWF Politechnika Opole (OP) 49.326 6.095 QPF-1 14
5 4 326 SZCZEPANEK Emilja 00-11-08 MOSM Tychy (SL) 49.981 6.750 QPF-2 16
6 8 66 KURPAN Natalia 03-05-28 KKW 1929 Kraków (MA) 50.306 7.075 QPF-1 18
7 6 206 CIEŚLEWICZ Natalia 99-05-01 KS Warta Poznań (WP) 52.261 9.030 QPF-2 20

Domtel © by Pilar(1) 2013-2018  API        Generowanie strony0.13276696205139 s.