PZKaj LOTTO 82.Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym
POZNAŃ, 30 sierpnia -1 września 2019
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-08-31 18:01:35
KC1_500

C1200 C2200 C2200MIX C1500 C2500 C12000m C22000m C15000 K1200 K2200 K2200MIX K1500 K2500 K4500 K11000 K21000 K12000m K22000m K42000m K15000

C1200 C2200 C1500 C2500 C4500 C11000 C21000 C41000 C12000m C22000m C15000 K1200 K2200 K1500 K2500 K4500 K11000 K21000 K41000 K12000m K22000m K42000m K15000

DZIEŃ 1
2019-08-31
DZIEŃ 2
2019-09-01
KLASYFIKACJA
MEDALOWA MMM
KLASYFIKACJA
MEDALOWA MP
SUMA
PKT MMM
PUNKTACJA
WOJ MMM


08:00  [1] K1 1000m M  [el]
08:21  [4] C1 1000m M  [el]
08:35  [6] K1 1000m K  [el]
09:15  [8] K1 1000m M  [PF]
09:29  [10] C1 1000m M  [PF]
09:36  [11] K1 1000m K  [PF]
10:30  [12] K1 1000m M  [F B]
10:44  [14] C1 1000m M  [F]
10:51  [15] K1 1000m K  [F]
11:40  [16] K2 1000m M  [F]
11:47  [17] C2 1000m M  [F]
11:54  [18] K2 1000m K  [F]
12:30  [19] K4 1000m M  [F]
12:37  [20] C4 1000m M  [F]
14:30  [21] K1 500m M  [el]
14:45  [24] C1 500m M  [el]
14:55  [26] K1 500m K  [el]
15:05  [28] C1 500m K  [el]
15:30  [30] K2 500m M  [el]
16:15  [32] K1 500m M  [PF]
16:25  [34] C1 500m M  [PF]
16:30  [35] K1 500m K  [PF]
16:35  [36] C1 500m K  [PF]
17:00  [37] K2 500m M  [PF]
17:30  [38] K1 500m M  [F B]
17:40  [40] C1 500m M  [F A]
17:45  [41] K1 500m K  [F A]
17:50  [42] C1 500m K  [F A]
18:10  [43] K2 500m M  [F A]
18:15  [44] C2 500m M  [F]
18:20  [45] K2 500m K  [F]
18:25  [46] C2 500m K  [F]
18:45  [47] K4 500m M  [F]
18:50  [48] C4 500m M  [F]
18:55  [49] K4 500m K  [F]
Kwalifikacje: 1-3 do finału A, 4-7 do półfinału+następ. L
 elim 1  elim 2  PÓŁFINAŁ 1  FINAŁ A  Ranking

Data aktualizacji: 2019-08-31 16:37:04
[ 28 ] C1 500m K - elim 1 Planowany START: 2019-08-31 15:05 WYSTARTOWANO: 15:06:29
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 4 169 STANNY Magda 93-03-15 KS Warta Poznań (WP) 2:32.689 QFA 1
2 6 257 SZCZERBIŃSKA Sylwia 97-10-11 SKS Cresovia Białystok (PD) 2:33.289 0.600 QFA 2
3 5 244 WALCZAK Julia 00-10-07 OKSW Olsztyn (WN) 2:41.224 8.535 QFA 4
4 1 47 MENDELSKA Patrycja 01-09-29 KS AZS-AWF Poznań (WP) 2:48.429 15.740 QPF 6
5 2 172 SZYMAŃSKA Weronika 99-11-24 KS Warta Poznań (WP) 2:52.359 19.670 QPF 9
6 3 235 MNICH Aleksandra 03-04-01 MKSW Trzebinia (MA) 3:13.034 40.345 QPF 11

Domtel © by Pilar(1) 2013-2018  API        Generowanie strony0.087579011917114 s.