PZKaj LOTTO 82.Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym
POZNAŃ, 30 sierpnia -1 września 2019
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-08-31 11:59:13
MK1_1000

C1200 C2200 C2200MIX C1500 C2500 C12000m C22000m C15000 K1200 K2200 K2200MIX K1500 K2500 K4500 K11000 K21000 K12000m K22000m K42000m K15000

C1200 C2200 C1500 C2500 C4500 C11000 C21000 C41000 C12000m C22000m C15000 K1200 K2200 K1500 K2500 K4500 K11000 K21000 K41000 K12000m K22000m K42000m K15000

DZIEŃ 1
2019-08-31
DZIEŃ 2
2019-09-01
KLASYFIKACJA
MEDALOWA MMM
KLASYFIKACJA
MEDALOWA MP
SUMA
PKT MMM
PUNKTACJA
WOJ MMM


08:00  [1] K1 1000m M  [el]
08:21  [4] C1 1000m M  [el]
08:35  [6] K1 1000m K  [el]
09:15  [8] K1 1000m M  [PF]
09:29  [10] C1 1000m M  [PF]
09:36  [11] K1 1000m K  [PF]
10:30  [12] K1 1000m M  [F B]
10:44  [14] C1 1000m M  [F]
10:51  [15] K1 1000m K  [F]
11:40  [16] K2 1000m M  [F]
11:47  [17] C2 1000m M  [F]
11:54  [18] K2 1000m K  [F]
12:30  [19] K4 1000m M  [F]
12:37  [20] C4 1000m M  [F]
14:30  [21] K1 500m M  [el]
14:45  [24] C1 500m M  [el]
14:55  [26] K1 500m K  [el]
15:05  [28] C1 500m K  [el]
15:30  [30] K2 500m M  [el]
16:15  [32] K1 500m M  [PF]
16:25  [34] C1 500m M  [PF]
16:30  [35] K1 500m K  [PF]
16:35  [36] C1 500m K  [PF]
17:00  [37] K2 500m M  [PF]
17:30  [38] K1 500m M  [F B]
17:40  [40] C1 500m M  [F A]
17:45  [41] K1 500m K  [F A]
17:50  [42] C1 500m K  [F A]
18:10  [43] K2 500m M  [F A]
18:15  [44] C2 500m M  [F]
18:20  [45] K2 500m K  [F]
18:25  [46] C2 500m K  [F]
18:45  [47] K4 500m M  [F]
18:50  [48] C4 500m M  [F]
18:55  [49] K4 500m K  [F]
Kwalifikacje: 1-3 do finału A
 elim 1  elim 2  elim 3  PÓŁFINAŁ 1  PÓŁFINAŁ 2  FINAŁ A  FINAŁ B  Ranking

Data aktualizacji: 2019-08-31 11:59:13
[ 8 ] K1 1000m M - PÓŁFINAŁ 1 Planowany START: 2019-08-31 09:15 WYSTARTOWANO: 09:15:02
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 6 146 STABNO Bartosz 91-12-10 KS Posnania Poznań (WP) 3:56.122 QFA 1
2 5 5 WYSOCKI Adam 74-12-23 AKS Sparta Augustów (PD) 4:01.297 5.175 QFA 2
3 7 252 URBAŃSKI Jan 99-08-22 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej (WP) 4:02.977 6.855 QFA 3
4 3 108 KAJDANEK Jarosław 04-11-03 KS Energetyk Poznań (WP) 4:05.107 8.985 QFB 4
5 4 93 ŻUKOWSKI Jakub 00-06-03 KS AZS-AWF Poznań (WP) 4:05.472 9.350 QFB 5
6 2 222 WIERUSZEWSKI Wiktor 96-02-23 LTK Fala Lublin (LU) 4:06.532 10.410 QFB 6
7 9 250 POZIEMBA Krystian 00-05-02 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej (WP) 4:14.547 18.425 QFB 7
8 8 20 JANOWICZ Dawid 03-03-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz (KP) 4:21.362 25.240 8
9 1 233 SIECIŃSKI Michał 00-11-16 MKS MOS Wrocław (DS) 4:24.882 28.760 9

Domtel © by Pilar(1) 2013-2018  API        Generowanie strony0.092130899429321 s.