PZKaj 81.Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym, 7.Mistrzostwa Polski w Parakajarstwie, Regaty im.Rafała Piszcza
POZNAŃ, 4-7 lipca 2018
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-05 12:27:57
MK1_200

C1200 C1500 C15000 C1500dzRP C1500młRP C1500jmRP C2200 C2500 K1200 K1500 K11000 K15000 K1500dzRP K1500młRP K1500jmRP K1500jRP K2200 K2500 K21000 K4500 KL1200 VL2200 SUP500 KL200U VL200U

C1200 C1500 C11000 C15000 C1500dzRP C1500młRP C1500jRP C1500jmRP C2200 C2500 C21000 C4500 C41000 K1200 K1500 K11000 K15000 K1500dzRP K1500młRP K1500jRP K1500jmRP K2200 K2500 K21000 K4500 K41000 KL1200 VL1200 SUP500 KL200U SUP500j VL200U

DZIEŃ 1
2018-07-05
DZIEŃ 2
2018-07-06
DZIEŃ 3
2018-07-07
SUMA
PUNKTÓW

08:30  [1] K1 200m M  [el]
08:50  [6] C1 200m M  [el]
09:02  [9] K1 200m K  [el]
09:14  [12] C1 200m K  [el]
09:26  [15] KL1,2,3 200m M  [F]
09:30  [16] K2 200m M  [el]
09:38  [18] C2 200m M  [el]
09:46  [20] K2 200m K  [el]
10:00  [22] VL1,2,3 200m K  [F]
10:30  [23] K1 200m M  [PF]
10:46  [27] C1 200m M  [PF]
10:54  [29] K1 200m K  [PF]
11:02  [31] C1 200m K  [PF]
11:10  [33] KL1,2,3 200m K  [F]
11:30  [34] K2 200m M  [PF]
11:34  [35] C2 200m M  [PF]
11:38  [36] K2 200m K  [PF]
11:50  [37] VL1,2,3 200m M  [F]
12:15  [38] K1 200m M  [F C]
12:27  [41] C1 200m M  [F B]
12:35  [43] K1 200m K  [F B]
12:43  [45] C1 200m K  [F B]
13:00  [47] K2 200m M  [F A]
13:04  [48] C2 200m M  [F A]
13:08  [49] K2 200m K  [F]
13:12  [50] C2 200m K  [F]
15:00  [51] K2 1000m M  [el]
15:18  [54] C1 1000m M  [el]
15:45  [58] K1 500m K  [el]
16:10  [62] K4 1000m M  [el]
16:22  [64] K2 1000m M  [PF]
16:34  [66] C1 1000m M  [PF]
16:55  [69] K1 500m K  [PF]
17:15  [72] K4 1000m M  [PF]
17:21  [73] C2 1000m M  [el]
17:45  [75] K1 500m K  [F B]
18:00  [77] K2 1000m M  [F A]
18:20  [79] C4 1000m M  [F]
18:45  [80] K4 1000m M  [F]
Kwalifikacje: 1-7 do półfinału+następ. L
 elim 1  elim 2  elim 3  elim 4  elim 5  PÓŁFINAŁ 1  PÓŁFINAŁ 2  PÓŁFINAŁ 3  PÓŁFINAŁ 4  FINAŁ A  FINAŁ B  FINAŁ C  Ranking

Data aktualizacji: 2018-07-05 09:04:50
[ 1 ] K1 200m M - elim 1 Planowany START: 2018-07-05 08:30 WYSTARTOWANO: 08:29:58
  PhotoFinish
msc tor wyścig nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf rank
1 5 2 44 MAZUR Piotr 91-10-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz 36.693 QPF-2 1
2 6 2 194 WITCZAK Sławomir 97-07-23 KS Energetyk Poznań 37.089 QPF-3 2
1 8 3 440 BIL Michał 97-01-06 KU AZS-AWF Politechnika Opole 37.149 QPF-3 3
2 1 3 298 STABNO Bartosz 91-12-10 KS Posnania Poznań 37.743 QPF-4 4
1 5 1 83 KACZMAREK Paweł 95-09-08 KS AZS-AWF Gorzów 37.996 QPF-1 5
1 5 4 550 SIEMIONOWSKI Piotr 88-06-06 UKS Dojlidy Białystok 38.235 QPF-4 6
3 2 2 408 GRABOWSKI Bartosz 00-04-11 KST Włókniarz Chełmża 38.386 QPF-4 7
2 2 1 747 ZBIROWSKI Grzegorz 96-12-06 AZS-AWF Katowice 38.456 QPF-2 8
4 9 2 82 JONKISZ Bartosz 92-01-03 KS AZS-AWF Gorzów 38.586 QPF-1 9
3 6 1 639 SIWIECKI Damian 94-02-26 WTW Warszawa 38.590 QPF-3 10
1 7 5 41 KULCZYŃSKI Patryk 95-04-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz 38.850 QPF-1 11
2 2 5 698 PUTTO Dawid 91-06-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz 38.937 QPF-2 12
4 3 1 561 PAJĄK Bartłomiej 99-12-03 UKS Kopernik Bydgoszcz 38.970 QPF-4 13
2 4 4 179 GAJEWSKI Piotr 99-06-18 KS Energetyk Poznań 39.078 QPF-1 14
5 7 2 55 WOLSKI Bartosz 80-04-06 KK Na Fali Kraków 39.153 QPF-2 15
3 4 3 552 WAWRZYNIAK Dominik 97-02-15 UKS Dojlidy Białystok 39.339 QPF-3 16
3 2 4 166 WOLNY Paweł 99-10-15 KS AZS-AWF Poznań 39.405 QPF-2 17
3 4 5 565 HAJDAMOWICZ Ksawery 98-02-27 UKS Motława Gdańsk 39.420 QPF-4 18
4 5 3 84 KLICZKOWSKI Dorian 94-11-01 KS AZS-AWF Gorzów 39.489 QPF-2 19
4 6 4 201 KORSAK Przemysław 99-04-08 KS GPower Gorzów 39.515 QPF-1 20
5 6 3 189 NOWAKOWSKI Robert 98-02-10 KS Energetyk Poznań 39.639 QPF-4 21
5 9 1 85 KOŁPAK Kamil 94-07-29 KS AZS-AWF Gorzów 39.653 QPF-1 22
4 5 5 114 GRZELKA Patryk 97-04-21 KS AZS-AWF Poznań 39.870 QPF-3 23
6 7 3 617 NIEWIADOMSKI Przemysław 73-08-30 UMKS Zryw Wolsztyn 40.276 QPF-1 24
6 1 1 93 ZAŁUSKI Wojciech 94-04-24 KS AZS-AWF Gorzów 40.456 QPF-4 25
7 7 1 557 GOTOWICZ Damian 99-08-22 UKS Kopernik Bydgoszcz 40.616 QPF-3 26
6 8 2 317 ORLIKOWSKI Paweł 99-09-23 KS Sokół Ostróda 40.659 QPF-3 27
7 4 2 545 BONARSKI Łukasz 97-05-24 UKS Dojlidy Białystok 40.753 QPF-1 28
5 7 4 442 CHMIELEWSKI Sławomir 99-07-07 KU AZS-AWF Politechnika Opole 40.858 QPF-4 29
7 9 3 475 WIECHEĆ Daniel 99-03-03 MKK Łączany 40.883 QPF-2 30
8 3 3 462 MAJERSKI Krzysztof 87-02-18 LTK Fala Lublin 41.113 qBT 31
5 8 5 16 GARBACZ Marcin 82-04-01 AKS Sparta Augustów 41.164 QPF-3 32
8 4 1 633 JAROSŁAWSKI Piotr 99-02-12 WTW Warszawa 41.690 33
8 1 2 65 SOŚNICKI Joachim 02-01-04 KKS Sieradz 41.943 34
6 3 4 306 TRACZ Wojciech 99-01-29 KS Posnania Poznań 42.398 QPF-3 35
9 8 1 494 CEDROWSKI Daniel 00-01-18 MKS MOS Wrocław 43.023 36
9 2 3 461 BARTKIEWICZ Paweł 91-10-19 LTK Fala Lublin 43.069 37
7 8 4 809 PRENTKI Damian 96-06-30 KS Posnania Poznań 43.361 QPF-2 38
6 6 5 12 BURZYM Marcin 99-11-11 AKS Sparta Augustów 47.407 QPF-2 39
3 5 460 WECKWERT Filip 99-04-24 LKK Hubertus Biały Bór DNS

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony0.051494836807251 s.