PZKaj 81.Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym, 7.Mistrzostwa Polski w Parakajarstwie, Regaty im.Rafała Piszcza
POZNAŃ, 4-7 lipca 2018
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-05 18:55:32
MK4_1000

C1200 C1500 C15000 C1500dzRP C1500młRP C1500jmRP C2200 C2500 K1200 K1500 K11000 K15000 K1500dzRP K1500młRP K1500jmRP K1500jRP K2200 K2500 K21000 K4500 KL1200 VL2200 SUP500 KL200U VL200U

C1200 C1500 C11000 C15000 C1500dzRP C1500młRP C1500jRP C1500jmRP C2200 C2500 C21000 C4500 C41000 K1200 K1500 K11000 K15000 K1500dzRP K1500młRP K1500jRP K1500jmRP K2200 K2500 K21000 K4500 K41000 KL1200 VL1200 SUP500 KL200U SUP500j VL200U

DZIEŃ 1
2018-07-05
DZIEŃ 2
2018-07-06
DZIEŃ 3
2018-07-07
SUMA
PUNKTÓW

08:30  [1] K1 200m M  [el]
08:50  [6] C1 200m M  [el]
09:02  [9] K1 200m K  [el]
09:14  [12] C1 200m K  [el]
09:26  [15] KL1,2,3 200m M  [F]
09:30  [16] K2 200m M  [el]
09:38  [18] C2 200m M  [el]
09:46  [20] K2 200m K  [el]
10:00  [22] VL1,2,3 200m K  [F]
10:30  [23] K1 200m M  [PF]
10:46  [27] C1 200m M  [PF]
10:54  [29] K1 200m K  [PF]
11:02  [31] C1 200m K  [PF]
11:10  [33] KL1,2,3 200m K  [F]
11:30  [34] K2 200m M  [PF]
11:34  [35] C2 200m M  [PF]
11:38  [36] K2 200m K  [PF]
11:50  [37] VL1,2,3 200m M  [F]
12:15  [38] K1 200m M  [F C]
12:27  [41] C1 200m M  [F B]
12:35  [43] K1 200m K  [F B]
12:43  [45] C1 200m K  [F B]
13:00  [47] K2 200m M  [F A]
13:04  [48] C2 200m M  [F A]
13:08  [49] K2 200m K  [F]
13:12  [50] C2 200m K  [F]
15:00  [51] K2 1000m M  [el]
15:18  [54] C1 1000m M  [el]
15:45  [58] K1 500m K  [el]
16:10  [62] K4 1000m M  [el]
16:22  [64] K2 1000m M  [PF]
16:34  [66] C1 1000m M  [PF]
16:55  [69] K1 500m K  [PF]
17:15  [72] K4 1000m M  [PF]
17:21  [73] C2 1000m M  [el]
17:45  [75] K1 500m K  [F B]
18:00  [77] K2 1000m M  [F A]
18:20  [79] C4 1000m M  [F]
18:45  [80] K4 1000m M  [F]
Kwalifikacje: tylko finał
 elim 1  elim 2  PÓŁFINAŁ 1  FINAŁ

Data aktualizacji: 2018-07-05 18:55:32
[ 80 ] K4 1000m M - FINAŁ Planowany START: 2018-07-05 18:45 WYSTARTOWANO: 18:50:24
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf
1 9 770 NOWACZYK-OLSZEWSKI-STABNO-WYRWAS KS Posnania Poznań 3:03.834 3:03.834
2 5 680 MAZUR-PUTTO-PACAŁA-KULCZYŃSKI CWZS Zawisza Bydgoszcz 3:04.002 0.168
3 10 717 MAJCHRZAK-MICHALSKI-MISZTAK-WOLNY KS AZS-AWF Poznań 3:05.778 1.944
4 8 684 FULKO-POTOCZNY-GRYCZKO-SIWIEC KS Admira Gorzów 3:06.922 3.088
5 6 840 FLORCZAK-BONARSKI-WAWRZYNIAK-SIEMIONOWSKI UKS Dojlidy Białystok 3:07.690 3.856
6 3 842 JANYSKA-GOTOWICZ-ŁABISZAK-PAJĄK UKS Kopernik Bydgoszcz 3:07.826 3.992
7 2 663 CZAJA-PLAZA-SZYMAŃSKI-ZBIROWSKI AZS-AWF Katowice 3:08.042 4.208
8 1 148 STEPUN-RZEPCZYŃSKI-HAŁAS-ŻUKOWSKI KS AZS-AWF Poznań 3:08.706 4.872
9 4 793 ZYCH-HORBA-PIOTROWSKI-WERNER KSC Olsztyn 3:13.926 10.092
10 7 743 WITKOWSKI-GŁADYKOWSKI-KOMOROWSKI-ROJEK KS Olimpia Elbląg 3:17.510 13.676

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony0.038614988327026 s.