PZKaj LOTTO 82.Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym
POZNAŃ, 30 sierpnia -1 września 2019
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-09-01 16:07:41
MK1_5000

C1200 C2200 C2200MIX C1500 C2500 C12000m C22000m C15000 K1200 K2200 K2200MIX K1500 K2500 K4500 K11000 K21000 K12000m K22000m K42000m K15000

C1200 C2200 C1500 C2500 C4500 C11000 C21000 C41000 C12000m C22000m C15000 K1200 K2200 K1500 K2500 K4500 K11000 K21000 K41000 K12000m K22000m K42000m K15000

DZIEŃ 1
2019-08-31
DZIEŃ 2
2019-09-01
KLASYFIKACJA
MEDALOWA MMM
KLASYFIKACJA
MEDALOWA MP
SUMA
PKT MMM
PUNKTACJA
WOJ MMM


08:00  [50] K1 200m M  [el]
08:15  [53] C1 200m M  [el]
08:25  [55] K1 200m K  [el]
08:35  [57] C1 200m K  [el]
08:50  [59] K2 200m M  [el]
09:00  [61] C2 200m M  [el]
09:10  [63] K2 200m K  [el]
09:45  [65] Mixed K2 200m  [el]
09:55  [67] Mixed C2 200m  [el]
10:15  [69] K2 2000m K mł  [F]
10:20  [70] K1 2000m M mł  [F]
10:30  [71] C1 2000m K mł  [F]
10:45  [72] K1 200m M  [PF]
10:55  [74] C1 200m M  [PF]
11:00  [75] K1 200m K  [PF]
11:05  [76] C1 200m K  [PF]
11:20  [77] K1 2000m K mł  [F]
11:35  [78] C1 2000m M mł  [F]
11:50  [79] Mixed K2 200m  [PF]
11:55  [80] Mixed C2 200m  [PF]
12:20  [82] C2 200m M  [PF]
12:25  [83] K2 200m M  [PF]
12:35  [84] K2 200m K  [PF]
12:50  [85] K4 2000m M mł  [F]
13:05  [86] C2 2000m K mł  [F]
13:15  [87] K1 200m M  [F B]
13:25  [89] C1 200m M  [F]
13:30  [90] K1 200m K  [F A]
13:35  [91] C1 200m K  [F A]
13:50  [92] K4 2000m K mł  [F]
14:00  [93] C2 2000m M mł  [F]
14:15  [94] K2 200m M  [F A]
14:20  [95] C2 200m M  [F A]
14:25  [96] K2 200m K  [F]
14:30  [97] C2 200m K  [F]
14:45  [81] K2 2000m M mł  [F]
15:00  [98] Mixed K2 200m  [F A]
15:05  [99] Mixed C2 200m  [F A]
15:30  [100] K1 5000m M  [F]
15:35  [101] C1 5000m M  [F]
16:00  [102] K1 5000m K  [F]
16:05  [103] C1 5000m K  [F]
Kwalifikacje: tylko finał
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2019-09-01 16:07:41
[ 100 ] K1 5000m M - FINAŁ Planowany START: 2019-09-01 15:30 WYSTARTOWANO: 15:35:07
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf
1 21 270 ROSOLSKI Rafał 91-05-27 UKS Dojlidy Białystok (PD) 21:18.298
2 3 146 STABNO Bartosz 91-12-10 KS Posnania Poznań (WP) 21:26.523 8.225
3 2 29 SIWIEC Sławomir 92-06-10 KS Admira Gorzów (LB) 21:26.828 8.530
4 24 5 WYSOCKI Adam 74-12-23 AKS Sparta Augustów (PD) 22:00.873 42.575
5 25 112 WITCZAK Sławomir 97-07-23 KS Energetyk Poznań (WP) 22:04.383 46.085
6 11 222 WIERUSZEWSKI Wiktor 96-02-23 LTK Fala Lublin (LU) 22:19.613 1:01.315
7 6 252 URBAŃSKI Jan 99-08-22 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej (WP) 23:03.393 1:45.095
8 19 108 KAJDANEK Jarosław 04-11-03 KS Energetyk Poznań (WP) 23:12.563 1:54.265
9 14 2 GARBACZ Karol 83-11-02 AKS Sparta Augustów (PD) 23:26.633 2:08.335
10 22 110 SOWA Mateusz 99-02-25 KS Energetyk Poznań (WP) 23:51.218 2:32.920
11 5 233 SIECIŃSKI Michał 00-11-16 MKS MOS Wrocław (DS) 23:55.928 2:37.630
12 20 250 POZIEMBA Krystian 00-05-02 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej (WP) 24:12.408 2:54.110
13 13 107 JANISZEWSKI Tomasz 03-08-16 KS Energetyk Poznań (WP) 24:34.223 3:15.925
14 9 13 CZAJA Paweł 97-01-18 AZS-AWF Katowice (SL) 24:49.903 3:31.605
15 18 259 GRZELAK Łukasz 84-01-03 UKS 4 Katowice (SL) 25:01.278 3:42.980
16 4 328 JABŁOŃSKI Patryk 88-08-13 WTW Warszawa (MZ) 26:13.813 4:55.515
15 93 ŻUKOWSKI Jakub 00-06-03 KS AZS-AWF Poznań (WP) DNF
17 28 POTOCZNY Łukasz 99-02-09 KS Admira Gorzów (LB) DNF
23 230 BYRDEK Dawid 99-03-16 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) DNF
1 329 KŁOS Paweł 98-08-25 WTW Warszawa (MZ) DNS
7 330 SIWIECKI Damian 94-02-26 WTW Warszawa (MZ) DNS
8 4 GRYGO Patryk 88-04-13 AKS Sparta Augustów (PD) DNS
16 327 GÓRSKI Jacek 72-06-28 WTW Warszawa (MZ) DNS

Domtel © by Pilar(1) 2013-2018  API        Generowanie strony0.11486315727234 s.