PZKaj 81.Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym, 7.Mistrzostwa Polski w Parakajarstwie, Regaty im.Rafała Piszcza
POZNAŃ, 4-7 lipca 2018
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-07 15:36:57
MK1_5000

C1200 C1500 C15000 C1500dzRP C1500młRP C1500jmRP C2200 C2500 K1200 K1500 K11000 K15000 K1500dzRP K1500młRP K1500jmRP K1500jRP K2200 K2500 K21000 K4500 KL1200 VL2200 SUP500 KL200U VL200U

C1200 C1500 C11000 C15000 C1500dzRP C1500młRP C1500jRP C1500jmRP C2200 C2500 C21000 C4500 C41000 K1200 K1500 K11000 K15000 K1500dzRP K1500młRP K1500jRP K1500jmRP K2200 K2500 K21000 K4500 K41000 KL1200 VL1200 SUP500 KL200U SUP500j VL200U

DZIEŃ 1
2018-07-05
DZIEŃ 2
2018-07-06
DZIEŃ 3
2018-07-07
SUMA
PUNKTÓW

08:30  [132] K1 500m M  [el]
09:05  [139] C1 500m M  [F B]
09:15  [141] C1 500m K  [el]
09:30  [143] K1 500m M jm REGATY im.R.PISZCZA  [el]
09:50  [147] C1 500m M jm REGATY im.R.PISZCZA  [el]
10:00  [149] K1 500m K jm REGATY im.R.PISZCZA  [el]
10:15  [151] K1 500m M  [PF]
10:35  [155] C2 500m M  [PF]
10:40  [156] C1 500m K  [PF]
10:55  [157] K1 500m M dz REGATY im.R.PISZCZA  [el]
11:05  [159] C1 500m M mł REGATY im.R.PISZCZA  [el]
11:20  [162] K1 500m M mł REGATY im.R.PISZCZA  [el]
11:40  [166] K1 500m M  [F C]
11:55  [169] C2 500m M  [F]
12:00  [170] C1 500m K  [F A]
12:05  [171] C4 500m M  [F]
12:10  [172] SUP 500m M REGATY im.R.PISZCZA  [el]
12:25  [175] K1 500m K mł REGATY im.R.PISZCZA  [el]
12:35  [177] C1 500m M j REGATY im.R.PISZCZA  [F]
12:40  [178] K1 500m M j REGATY im.R.PISZCZA  [el]
12:50  [180] C1 500m M jm REGATY im.R.PISZCZA  [F]
13:00  [181] K1 500m K dz REGATY im.R.PISZCZA  [F]
13:05  [182] SUP 500m K REGATY im.R.PISZCZA  [F]
13:10  [183] C1 500m K jm REGATY im.R.PISZCZA  [F]
13:20  [184] K1 500m M jm REGATY im.R.PISZCZA  [F]
13:25  [185] K1 500m M dz REGATY im.R.PISZCZA  [F]
13:30  [186] C1 500m K dz REGATY im.R.PISZCZA  [F]
13:35  [187] K1 5000m K  [F]
13:40  [188] SUP 500m M j REGATY im.R.PISZCZA  [F]
13:50  [189] K1 500m K jm REGATY im.R.PISZCZA  [F]
13:55  [190] SUP 500m M REGATY im.R.PISZCZA  [F A]
14:05  [191] C1 5000m K  [F]
14:45  [192] K1 5000m M  [F]
15:15  [193] C1 500m M dz REGATY im.R.PISZCZA  [F]
15:20  [194] C1 500m M mł REGATY im.R.PISZCZA  [F]
15:25  [195] K1 500m M mł REGATY im.R.PISZCZA  [F]
15:30  [196] C1 5000m M  [F]
16:00  [197] K1 500m K mł REGATY im.R.PISZCZA  [F]
16:05  [198] C1 500m K mł REGATY im.R.PISZCZA  [F]
16:10  [199] K1 500m K j REGATY im.R.PISZCZA  [F]
16:15  [200] K1 500m M j REGATY im.R.PISZCZA  [F]
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2018-07-07 15:36:57
[ 192 ] K1 5000m M - FINAŁ Planowany START: 2018-07-07 14:45 WYSTARTOWANO: 15:08:27
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf
1 42 486 BYRDEK Dawid 99-03-16 MKS Czechowice-Dziedzice 22:21.8 22:21.800
2 25 66 SZCZEPANIK Przemek 96-03-01 KKS Sieradz 22:23.1 1.300
3 27 744 WYSOCKI Adam 74-12-23 AKS Sparta Augustów 22:28.6 6.800
4 35 464 WIERUSZEWSKI Wiktor 96-02-23 LTK Fala Lublin 22:29.6 7.800
5 2 70 FULKO Fryderyk 99-04-10 KS Admira Gorzów 22:39.9 18.100
6 26 749 SZYMAŃSKI Dominik 98-06-08 AZS-AWF Katowice 22:40.0 18.200
7 22 15 GARBACZ Karol 83-11-02 AKS Sparta Augustów 22:55.7 33.900
8 1 735 BUKOWSKI Dariusz 70-01-01 KS Admira Gorzów 22:59.8 38.000
9 17 115 HAŁAS Bartosz 03-05-15 KS AZS-AWF Poznań 23:09.0 47.200
10 40 748 PLAZA Dionizy 97-01-05 AZS-AWF Katowice 23:19.6 57.800
11 41 565 HAJDAMOWICZ Ksawery 98-02-27 UKS Motława Gdańsk 23:46.8 1:25.000
12 8 63 ŁUSZCZEK Jordan 99-01-25 KKS Sieradz 23:50.9 1:29.100
13 38 276 PASTOK Piotr 00-01-11 KS Posnania Poznań 23:56.6 1:34.800
14 4 148 RZEPCZYŃSKI Dominik 99-04-19 KS AZS-AWF Poznań 24:05.3 1:43.500
15 10 317 ORLIKOWSKI Paweł 99-09-23 KS Sokół Ostróda 24:07.5 1:45.700
16 32 65 SOŚNICKI Joachim 02-01-04 KKS Sieradz 24:50.8 2:29.000
17 12 496 SIECIŃSKI Michał 00-11-16 MKS MOS Wrocław 24:58.1 2:36.300
18 29 474 SOWA Mateusz 99-02-25 MKK Łączany 25:22.1 3:00.300
19 19 495 CHASZCZEWICZ Jakub 96-07-16 MKS MOS Wrocław 25:29.9 3:08.100
20 15 198 CHRZĄSZCZ Wojciech 98-03-19 KS GPower Gorzów 25:48.5 3:26.700
5 442 CHMIELEWSKI Sławomir 99-07-07 KU AZS-AWF Politechnika Opole DNF
6 490 MORAWSKI Piotr 99-03-14 MKS Czechowice-Dziedzice DNF
7 745 CZAJA Paweł 97-01-18 AZS-AWF Katowice DNF
23 135 MISZTAK Kacper 97-03-15 KS AZS-AWF Poznań DNF
31 71 GRYCZKO Andrzej 68-05-12 KS Admira Gorzów DNF
34 531 GRZELAK Łukasz 84-01-03 UKS 4 Katowice DNF
3 494 CEDROWSKI Daniel 00-01-18 MKS MOS Wrocław DNS
11 179 GAJEWSKI Piotr 99-06-18 KS Energetyk Poznań DNS
13 298 STABNO Bartosz 91-12-10 KS Posnania Poznań DNS
14 93 ZAŁUSKI Wojciech 94-04-24 KS AZS-AWF Gorzów DNS
18 13 DUBNICKI Karol 99-06-19 AKS Sparta Augustów DNS
28 17 GRYGO Patryk 88-04-13 AKS Sparta Augustów DNS
33 460 WECKWERT Filip 99-04-24 LKK Hubertus Biały Bór DNS
36 126 MAJCHRZAK Maksym 99-07-20 KS AZS-AWF Poznań DNS

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony0.045574188232422 s.