PZKaj 81.Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym, 7.Mistrzostwa Polski w Parakajarstwie, Regaty im.Rafała Piszcza
POZNAŃ, 4-7 lipca 2018
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2018-07-05 09:29:13
MK1_200_1

C1200 C1500 C15000 C1500dzRP C1500młRP C1500jmRP C2200 C2500 K1200 K1500 K11000 K15000 K1500dzRP K1500młRP K1500jmRP K1500jRP K2200 K2500 K21000 K4500 KL1200 VL2200 SUP500 KL200U VL200U

C1200 C1500 C11000 C15000 C1500dzRP C1500młRP C1500jRP C1500jmRP C2200 C2500 C21000 C4500 C41000 K1200 K1500 K11000 K15000 K1500dzRP K1500młRP K1500jRP K1500jmRP K2200 K2500 K21000 K4500 K41000 KL1200 VL1200 SUP500 KL200U SUP500j VL200U

DZIEŃ 1
2018-07-05
DZIEŃ 2
2018-07-06
DZIEŃ 3
2018-07-07
SUMA
PUNKTÓW

08:30  [1] K1 200m M  [el]
08:50  [6] C1 200m M  [el]
09:02  [9] K1 200m K  [el]
09:14  [12] C1 200m K  [el]
09:26  [15] KL1,2,3 200m M  [F]
09:30  [16] K2 200m M  [el]
09:38  [18] C2 200m M  [el]
09:46  [20] K2 200m K  [el]
10:00  [22] VL1,2,3 200m K  [F]
10:30  [23] K1 200m M  [PF]
10:46  [27] C1 200m M  [PF]
10:54  [29] K1 200m K  [PF]
11:02  [31] C1 200m K  [PF]
11:10  [33] KL1,2,3 200m K  [F]
11:30  [34] K2 200m M  [PF]
11:34  [35] C2 200m M  [PF]
11:38  [36] K2 200m K  [PF]
11:50  [37] VL1,2,3 200m M  [F]
12:15  [38] K1 200m M  [F C]
12:27  [41] C1 200m M  [F B]
12:35  [43] K1 200m K  [F B]
12:43  [45] C1 200m K  [F B]
13:00  [47] K2 200m M  [F A]
13:04  [48] C2 200m M  [F A]
13:08  [49] K2 200m K  [F]
13:12  [50] C2 200m K  [F]
15:00  [51] K2 1000m M  [el]
15:18  [54] C1 1000m M  [el]
15:45  [58] K1 500m K  [el]
16:10  [62] K4 1000m M  [el]
16:22  [64] K2 1000m M  [PF]
16:34  [66] C1 1000m M  [PF]
16:55  [69] K1 500m K  [PF]
17:15  [72] K4 1000m M  [PF]
17:21  [73] C2 1000m M  [el]
17:45  [75] K1 500m K  [F B]
18:00  [77] K2 1000m M  [F A]
18:20  [79] C4 1000m M  [F]
18:45  [80] K4 1000m M  [F]
Kwalifikacje: tylko finał
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2018-07-05 09:29:13
[ 15 ] KL1,2,3 200m M - FINAŁ Planowany START: 2018-07-05 09:26 WYSTARTOWANO: 09:26:20
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf
1 2 651 SURWIŁO Mateusz 91-11-21 ZSR Start Zielona Góra 41.399 41.399
2 9 0 MOŹDZIERSKI Tomasz 96-04-14 OTK Opole 43.953 2.554
3 1 533 STUDZIŻBA Robert 73-12-30 UKS 4 Katowice 48.603 7.204
4 5 662 TOKARZ Jakub 81-10-14 WZSN Start Wrocław 48.699 7.300
5 6 642 MIKOŁAJ Rydecki 92-10-12 WZSN Start Wrocław 1:00.499 19.100
6 8 529 SYTEK Piotr 95-12-13 SSI Start Poznań 1:02.673 21.274
7 7 807 SZPAK Jakub 79-05-17 WZSN Start Wrocław 1:15.776 34.377
3 649 WYDERA Robert 97-01-01 WZSN Start Wrocław DNF

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony0.052064895629883 s.