PZKaj 26.Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Mistrzostwa Polski Juniorów, MMM w Kajakarstwie Klasycznym
POZNAŃ, 30 lipca - 2 sierpnia 2020
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-08-02 10:12:12
MK1_2000ml

K1500jm K2500jm K4500jm C1500jm C2500jm K13000jm K23000jm C13000jm K1200j C1200j C2200j K1500j K2500j K4500j C1500j C2500j K11000j K21000j K15000j K25000j K12000 K22000 K42000 C12000 C22000

C4500j C4500jm K1500jm K2500jm K4500jm C1500jm C2500jm K11000jm K21000jm K41000jm C11000jm C21000jm K15000jm K25000jm C15000jm C25000jm K1200j K2200j C1200j K1500j K2500j K4500j C1500j C2500j K11000j K21000j K41000j C11000j C21000j K15000j K25000j C15000j C25000j K12000 K22000 K42000 C12000 C22000

DZIEŃ 1
2020-07-31
DZIEŃ 2
2020-08-01
DZIEŃ 3
2020-08-02
KLASYFIKACJA
MEDALOWA jm
KLASYFIKACJA
MEDALOWA j
SUMA
PKT jm
SUMA
PKT j
PUNKTACJA
WOJ jm
PUNKTACJA
WOJ j


[ 146 ] K4 2000m K mł FINAŁ [ 148 ] C1 2000m M mł FINAŁ

Kwalifikacje: tylko finał
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2020-08-02 10:12:12
[ 147 ] K1 2000m M mł - FINAŁ Planowany START: 2020-08-02 09:45 WYSTARTOWANO: 09:44:36
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty
1 15 219 SZOT Szymon 06-07-09 KS Posnania Poznań (WP) 9:19.031 3
2 30 210 PŁACZEK Igor 06-05-15 KS Posnania Poznań (WP) 9:24.816 5.785 2
3 24 215 SCIBILIA Thomas 06-05-16 KS Posnania Poznań (WP) 9:26.036 7.005 2
4 29 520 ZAJĄCZKOWSKI Jakub 06-07-15 WTS Orzeł Wałcz (ZP) 9:31.461 12.430 2
5 21 490 NIEBORAK Mateusz 07-01-05 UMKS Zryw Wolsztyn (WP) 9:47.201 28.170 2
6 3 491 NYCZKOWIAK Marcin 06-10-26 UMKS Zryw Wolsztyn (WP) 9:54.341 35.310 2
7 16 164 WOJCIECHOWSKI Kuba 06-09-12 KS Energetyk Poznań (WP) 10:03.801 44.770 1
8 11 252 KUBIAK Józef 06-01-01 KS Warta Poznań (WP) 10:25.421 1:06.390 1
9 28 124 RECHUL Mateusz 07-03-07 KS AZS-AWF Poznań (WP) 10:25.551 1:06.520 1
10 10 163 SZORCZ Jakub 07-03-12 KS Energetyk Poznań (WP) 10:27.331 1:08.300 1
11 42 410 SUPEŁO Filip 06-08-31 UKS COPAL Trzcianka (WP) 10:28.256 1:09.225 1
12 7 131 TOMIDAJEWICZ Tymon 06-04-25 KS AZS-AWF Poznań (WP) 10:29.776 1:10.745 1
13 18 123 PURCZYŃSKI Mateusz 07-04-01 KS AZS-AWF Poznań (WP) 10:29.826 1:10.795 1
14 37 191 DUDZIAK Dominik 06-07-20 KS Posnania Poznań (WP) 10:30.671 1:11.640 1
15 14 493 TOMYS Patryk 06-02-26 UMKS Zryw Wolsztyn (WP) 10:32.096 1:13.065
16 34 473 MUKA Mateusz 06-12-12 UKS Zalew Jerzykowo (WP) 10:34.201 1:15.170
17 1 145 MAKOWIECKI Adrian 07-04-07 KS Energetyk Gryfino (ZP) 10:34.346 1:15.315
18 12 489 MAJZA Mateusz 08-01-01 UMKS Zryw Wolsztyn (WP) 10:36.566 1:17.535
19 27 213 RASZEJA Marcel 07-02-02 KS Posnania Poznań (WP) 10:38.906 1:19.875
20 33 301 LIS Gilbert 07-03-04 KTW Kalisz (WP) 10:43.746 1:24.715
21 17 373 TADLA Stanisław 06-09-11 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej (WP) 10:45.186 1:26.155
22 36 104 FOĆ Jan 07-04-11 KS AZS-AWF Poznań (WP) 10:48.206 1:29.175
23 2 250 GROMADECKI Nikodem 07-03-04 KS Warta Poznań (WP) 10:52.101 1:33.070
24 35 204 MIJAKOWSKI Mikołaj 07-05-24 KS Posnania Poznań (WP) 11:05.996 1:46.965
25 31 311 GAŁCZYŃSKI Mikołaj 07-02-20 LKK Hubertus Biały Bór (ZP) 11:22.051 2:03.020
26 8 414 WYRZYKOWSKI Maksymilian 07-02-01 UKS COPAL Trzcianka (WP) 11:23.501 2:04.470
27 26 312 KWAŚNIEWSKI-DROŹDZIEL Dawid 08-09-17 LKK Hubertus Biały Bór (ZP) 11:25.286 2:06.255
28 20 159 ANIOŁA Marcel 07-03-14 KS Energetyk Poznań (WP) 11:25.391 2:06.360
29 22 470 JĘDROSZKOWIAK Stanisław 06-06-12 UKS Zalew Jerzykowo (WP) 11:44.186 2:25.155
30 44 472 ŁABĘDA Maksymilian 06-09-09 UKS Zalew Jerzykowo (WP) 11:59.476 2:40.445
31 38 439 GRZECHOWSKI Marcin 07-03-20 UKS Pamiątkowo (WP) 12:04.141 2:45.110
32 9 200 KOZBER Maksymikian 07-07-15 KS Posnania Poznań (WP) 12:04.976 2:45.945
33 23 146 SZUBERT Adam 07-10-13 KS Energetyk Gryfino (ZP) 12:08.561 2:49.530
34 5 225 WAWRZYNIAK Grzegorz 07-01-01 KS Posnania Poznań (WP) 12:24.441 3:05.410
35 4 236 BOROWSKI Michał 07-11-30 KS Stomil Poznań (WP) 12:44.931 3:25.900
36 6 369 BLANDZI Dawid 08-01-01 OŚ AZS Politechniki Poznańskiej (WP) 13:08.081 3:49.050
37 19 412 URBAN Wojciech 08-04-21 UKS COPAL Trzcianka (WP) 14:07.361 4:48.330
13 471 KLIMKIEWICZ Wiktor 08-11-07 UKS Zalew Jerzykowo (WP) DNF

Domtel © by Pilar(1) 2013-2018  API        Generowanie strony0.39580702781677 s.