PZKaj LOTTO 82.Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym
POZNAŃ, 30 sierpnia -1 września 2019
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-09-01 14:28:03
MC2_2000ml

C1200 C2200 C2200MIX C1500 C2500 C12000m C22000m C15000 K1200 K2200 K2200MIX K1500 K2500 K4500 K11000 K21000 K12000m K22000m K42000m K15000

C1200 C2200 C1500 C2500 C4500 C11000 C21000 C41000 C12000m C22000m C15000 K1200 K2200 K1500 K2500 K4500 K11000 K21000 K41000 K12000m K22000m K42000m K15000

DZIEŃ 1
2019-08-31
DZIEŃ 2
2019-09-01
KLASYFIKACJA
MEDALOWA MMM
KLASYFIKACJA
MEDALOWA MP
SUMA
PKT MMM
PUNKTACJA
WOJ MMM


08:00  [50] K1 200m M  [el]
08:15  [53] C1 200m M  [el]
08:25  [55] K1 200m K  [el]
08:35  [57] C1 200m K  [el]
08:50  [59] K2 200m M  [el]
09:00  [61] C2 200m M  [el]
09:10  [63] K2 200m K  [el]
09:45  [65] Mixed K2 200m  [el]
09:55  [67] Mixed C2 200m  [el]
10:15  [69] K2 2000m K mł  [F]
10:20  [70] K1 2000m M mł  [F]
10:30  [71] C1 2000m K mł  [F]
10:45  [72] K1 200m M  [PF]
10:55  [74] C1 200m M  [PF]
11:00  [75] K1 200m K  [PF]
11:05  [76] C1 200m K  [PF]
11:20  [77] K1 2000m K mł  [F]
11:35  [78] C1 2000m M mł  [F]
11:50  [79] Mixed K2 200m  [PF]
11:55  [80] Mixed C2 200m  [PF]
12:20  [82] C2 200m M  [PF]
12:25  [83] K2 200m M  [PF]
12:35  [84] K2 200m K  [PF]
12:50  [85] K4 2000m M mł  [F]
13:05  [86] C2 2000m K mł  [F]
13:15  [87] K1 200m M  [F B]
13:25  [89] C1 200m M  [F]
13:30  [90] K1 200m K  [F A]
13:35  [91] C1 200m K  [F A]
13:50  [92] K4 2000m K mł  [F]
14:00  [93] C2 2000m M mł  [F]
14:15  [94] K2 200m M  [F A]
14:20  [95] C2 200m M  [F A]
14:25  [96] K2 200m K  [F]
14:30  [97] C2 200m K  [F]
14:45  [81] K2 2000m M mł  [F]
15:00  [98] Mixed K2 200m  [F A]
15:05  [99] Mixed C2 200m  [F A]
15:30  [100] K1 5000m M  [F]
15:35  [101] C1 5000m M  [F]
16:00  [102] K1 5000m K  [F]
16:05  [103] C1 5000m K  [F]
Kwalifikacje: tylko finał
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2019-09-01 14:28:03
[ 93 ] C2 2000m M mł - FINAŁ Planowany START: 2019-09-01 14:00 WYSTARTOWANO: 13:57:48
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty
1 9 428 FILIPCZAK-GRZELSKI KS Posnania Poznań (WP) 9:37.076 3
2 7 456 MICHALAK-WOJKIEWICZ KS Warta Poznań (WP) 9:51.221 14.145 2
3 5 455 KRAWIEC-KUBICA KS Warta Poznań (WP) 9:52.196 15.120 2
4 6 429 GNIOT-SZMAGAJ KS Posnania Poznań (WP) 10:37.191 1:00.115 2
5 2 427 BRZEZIŃSKI-WALCZAK KS Posnania Poznań (WP) 14:07.771 4:30.695 1
6 1 367 KORNECKI-SAWIŃSKI KS AZS-AWF Poznań (WP) 14:42.566 5:05.490 1
7 8 366 JANIAK-SOENKE KS AZS-AWF Poznań (WP) 15:27.786 5:50.710
8 4 368 SZMAJTER-SZYMANOWSKI KS AZS-AWF Poznań (WP) 20:27.081 10:50.005

Domtel © by Pilar(1) 2013-2018  API        Generowanie strony0.14093995094299 s.