PZKaj Regaty Kajakowe Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego
POZNAŃ, 21 września 2019
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-09-21 16:29:34
MC1_500dz

C1 200m K dz C1 500m K C1 500m K j C1 500m K jm C1 500m K mł C2 200m K dz C2 500m K j C2 500m K jm K1 500m K K1 500m K dz K1 500m K j K1 500m K jm K1 500m K mł K2 500m K K2 500m K j K2 500m K jm K4 500m K dz K4 500m K jm K4 500m K mł K2 500m K dz K2 500m K mł

C4 200m Viking C2 500m K mł C1 500m M C1 500m M dz C1 500m M j C1 500m M jm C1 500m M mł C2 500m M C2 500m M dz C2 500m M j C2 500m M jm C2 500m M mł K1 500m M K1 500m M dz K1 500m M j K1 500m M jm K1 500m M mł K2 500m M K2 500m M dz K2 500m M j K2 500m M jm K2 500m M mł K4 500m M j K4 500m M jm K4 500m M mł

DZIEŃ 1
2019-09-21
SUMA
PKT MMM


10:30  [1] C1 500m M jm  [el]
10:40  [3] K2 500m K mł  [F]
10:45  [4] K1 500m M mł  [el]
11:05  [9] K2 500m M dz  [F]
11:10  [10] C2 500m M dz  [F]
11:15  [11] C1 500m M mł  [el]
11:25  [13] K4 500m K dz  [F]
11:30  [14] K2 500m M j  [el]
11:40  [16] K1 500m M dz  [el]
11:55  [19] C1 200m K dz  [F]
12:00  [20] K1 500m K jm  [el]
12:10  [23] K2 500m K dz  [F]
12:15  [24] K1 500m M jm  [el]
12:27  [28] K1 500m K mł  [el]
12:40  [31] C1 500m M dz  [F]
12:45  [32] K1 500m K dz  [el]
12:55  [34] K2 500m M mł  [el]
13:11  [38] K1 500m M j  [el]
13:25  [42] C2 500m M jm  [F]
13:30  [43] C1 500m M mł  [F A]
13:35  [44] C4 200m VIKING  [F]
13:45  [45] C1 500m M j  [el]
13:45  [82] C1 500m M j  [F]
13:55  [47] C2 500m K mł  [F]
14:00  [48] K1 500m K j  [el]
14:06  [50] K2 500m K jm  [el]
14:15  [52] K1 500m M dz  [F A]
14:20  [53] K2 500m M jm  [el]
14:30  [55] K1 500m K dz  [F A]
14:35  [56] K1 500m M mł  [F A]
14:40  [57] K1 500m M  [el]
14:50  [59] C1 500m M jm  [F A]
14:55  [60] C2 200m K dz  [F]
15:05  [61] C1 500m M  [F]
15:10  [62] K1 500m K jm  [F A]
15:15  [63] K1 500m M jm  [F A]
15:20  [64] K2 500m K j  [F]
15:25  [65] C2 500m M mł  [F]
15:30  [66] K4 500m K mł  [F]
15:35  [67] K1 500m M j  [F A]
15:40  [68] C1 500m K j  [F]
15:45  [69] K2 500m K  [F]
15:50  [70] C2 500m M j  [F]
15:55  [71] C1 500m K jm  [F]
16:05  [72] K2 500m M  [F]
16:10  [73] C1 500m K  [F]
16:15  [74] C1 500m K mł  [F]
16:20  [75] C2 500m M  [F]
16:25  [76] K2 500m M jm  [F A]
16:30  [77] K2 500m M mł  [F A]
16:35  [78] K4 500m K jm  [F]
16:40  [79] K2 500m M j  [F A]
16:55  [80] K1 500m K j  [F A]
17:00  [81] K1 500m K mł  [F A]
17:25  [83] C2 500m K jm  [F]
17:30  [84] K1 500m M  [F]
17:35  [85] K4 500m M mł  [F]
17:40  [86] C2 500m K j  [F]
17:45  [87] K1 500m K  [F]
17:50  [88] K2 500m K jm  [F A]
17:55  [89] K4 500m M j  [F]
17:55  [90] K4 500m M jm  [F]
 
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2019-09-21 16:29:34
[ 31 ] C1 500m M dz - FINAŁ Planowany START: 2019-09-21 12:40 WYSTARTOWANO: 13:34:26
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty
1 4 58 AUGUSTYNIAK Mateusz 08-02-09 KS AZS-AWF Gorzów (LB) 3:02.302 10
2 6 265 STANEK Kacper 08-03-21 KS Warta Poznań (WP) 3:05.126 2.824 8
3 7 112 LIPIŃSKI Michał 08-01-02 KS AZS-AWF Poznań (WP) 4:32.630 1:30.328 7
4 1 141 WOJDA Franciszek 08-02-26 KS AZS-AWF Poznań (WP) 4:55.550 1:53.248 6
5 331 OSIŃSKI Bartosz 09-01-01 KST Włókniarz Chełmża (KP) DNS

Domtel © by Pilar(1) 2013-2018  API        Generowanie strony0.11358189582825 s.