PZKaj 2 Puchar Polski, Regaty Eliminacyjne Seniorów, Regaty Eliminacyjne w Parakajakarstwie
POZNAŃ, 11-12 maja 2019
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-05-12 14:23:19
MC1_500dz

C1200 C1500 C1500dz C1500j C1500jm C1500 CT1 200m K K11000 K1200 K1 200m K student SUP1 200 K KL2200 K1500 K1500dz K1500j K1500jm K1500 KT1 200m K

KT1200 C11000 C1200 C1500 C1500dz C1500j C1500jm C1500 C4 V200dz CT1 200m M K11000 K1200 K1 200m M student SUP1 200m M KL1200 K1500 K1500dz K1500j K1500jm K1500 VL2200 VL3200

DZIEŃ 1
2019-05-11
DZIEŃ 2
2019-05-12

08:30  [66] C1 500m M  [el]
08:55  [71] K1 500m K  [F B]
09:05  [73] K1 500m M  [el]
09:35  [79] C1 500m K  [el]
09:55  [81] KL1 200m M  [F]
10:00  [82] VL3 200m M  [F]
10:15  [83] C1 1000m M  [F C]
10:39  [86] K1 1000m K  [el]
11:05  [891] K1 500m M dz  [el]
11:20  [90] K1 500m M mł  [el]
11:50  [96] K1 500m K dz  [F]
11:55  [97] C1 500m M  [PF]
12:10  [100] K1 500m M jm  [el]
12:35  [105] K1 500m M  [PF]
12:50  [108] K1 500m K mł  [el]
13:05  [111] K1 500m M j  [el]
13:20  [114] C1 500m K  [PF]
13:35  [115] K1 1000m K  [PF]
14:00  [118] KL2 200m K  [F]
14:05  [119] VL2 200m M  [F]
14:15  [120] C1 500m M dz  [F]
14:20  [121] C4 V 200m M dz  [F]
14:25  [122] K1 500m M dz  [F]
14:30  [123] K1 500m K jm  [el]
14:40  [125] C1 500m K dz  [F]
15:30  [126] K1 1000m K  [F B]
15:50  [128] K1 500m M  [F C]
16:05  [131] C1 500m K  [F A]
16:10  [132] C1 500m M  [F C]
16:25  [135] K1 500m M j  [F A]
16:30  [136] C1 500m M jm  [el]
16:40  [138] K1 500m M mł  [F A]
16:45  [139] C1 500m K mł  [F]
16:50  [140] K1 500m M jm  [F A]
16:55  [141] C1 500m M mł  [F]
17:00  [142] K1 500m K j  [F]
17:05  [143] C1 500m K jm  [F]
17:10  [144] K1 500m K mł  [F A]
17:15  [145] C1 500m K j  [F]
17:20  [146] K1 500m K jm  [F A]
17:25  [147] C1 500m M jm  [F]
17:30  [148] C1 500m M j  [F]
Kwalifikacje: tylko finał
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2019-05-12 14:23:19
[ 120 ] C1 500m M dz - FINAŁ Planowany START: 2019-05-12 14:15
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf
1 2 260 WILGA Alex 07-04-13 KS Warta Poznań 3:26.084
2 4 259 STANEK Kacper 08-03-21 KS Warta Poznań 3:58.348 32.264
3 3 171 BRZEZIŃSKI Krzysztof 07-05-10 KS Posnania Poznań 4:07.476 41.392
6 253 GROMADECKI Nikodem 07-03-04 KS Warta Poznań DNF

Domtel © by Pilar(1) 2013-2017  API        Generowanie strony0.13249707221985 s.