PZKaj 26.Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Mistrzostwa Polski Juniorów, MMM w Kajakarstwie Klasycznym
POZNAŃ, 30 lipca - 2 sierpnia 2020
Auto odświeżanie wyłączone
Ostatnie zmiany: 2020-08-02 10:36:18
MC1_2000ml

K1500jm K2500jm K4500jm C1500jm C2500jm K13000jm K23000jm C13000jm K1200j C1200j C2200j K1500j K2500j K4500j C1500j C2500j K11000j K21000j K15000j K25000j K12000 K22000 K42000 C12000 C22000

C4500j C4500jm K1500jm K2500jm K4500jm C1500jm C2500jm K11000jm K21000jm K41000jm C11000jm C21000jm K15000jm K25000jm C15000jm C25000jm K1200j K2200j C1200j K1500j K2500j K4500j C1500j C2500j K11000j K21000j K41000j C11000j C21000j K15000j K25000j C15000j C25000j K12000 K22000 K42000 C12000 C22000

DZIEŃ 1
2020-07-31
DZIEŃ 2
2020-08-01
DZIEŃ 3
2020-08-02
KLASYFIKACJA
MEDALOWA jm
KLASYFIKACJA
MEDALOWA j
SUMA
PKT jm
SUMA
PKT j
PUNKTACJA
WOJ jm
PUNKTACJA
WOJ j


[ 147 ] K1 2000m M mł FINAŁ [ 149 ] C2 2000m K mł FINAŁ

Kwalifikacje: tylko finał
 FINAŁ

Data aktualizacji: 2020-08-02 10:36:18
[ 148 ] C1 2000m M mł - FINAŁ Planowany START: 2020-08-02 10:00 WYSTARTOWANO: 10:02:37
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf punkty
1 8 251 KRAWIEC Marceli 06-01-04 KS Warta Poznań (WP) 10:57.496 3
2 11 253 KUBICA Krystian 06-05-08 KS Warta Poznań (WP) 11:04.676 7.180 2
3 3 218 SZMAGAJ Aleks 06-07-22 KS Posnania Poznań (WP) 11:12.091 14.595 2
4 16 254 MICHALAK Antoni 06-01-01 KS Warta Poznań (WP) 11:26.816 29.320 2
5 15 256 SOBCZAK Declan 06-01-01 KS Warta Poznań (WP) 11:52.896 55.400 2
6 19 257 WILGA Alex 07-04-13 KS Warta Poznań (WP) 12:48.141 1:50.645 1
7 17 222 WALCZAK Maksymilian 06-04-21 KS Posnania Poznań (WP) 12:50.471 1:52.975 1
8 1 199 KOWALSKI Tymoteusz 06-04-11 KS Posnania Poznań (WP) 13:50.516 2:53.020 1
9 6 202 LASAK Paweł 07-07-24 KS Posnania Poznań (WP) 14:23.351 3:25.855 1
10 12 189 BASHOV Maksym 08-07-02 KS Posnania Poznań (WP) 14:53.491 3:55.995 1
11 20 115 LIPIŃSKI Michał 08-01-02 KS AZS-AWF Poznań (WP) 15:13.711 4:16.215 1
12 10 190 BRZEZIŃSKI Krzysztof 07-05-10 KS Posnania Poznań (WP) 16:53.726 5:56.230 1
13 4 203 MACHOWIAK Wojciech 07-01-03 KS Posnania Poznań (WP) 17:02.891 6:05.395 1
14 7 265 FEDOROWSKI Michał 07-04-26 KS Wiskord Szczecin (ZP) 18:28.661 7:31.165 1
15 9 514 IDZIKOWSKI Szymon 07-03-27 WTS Orzeł Wałcz (ZP) 19:03.451 8:05.955
16 25 999 GÓRNIAK Bartłomiej 08-01-01 KS Posnania Poznań (WP) 25:24.641 14:27.145
17 26 998 NOSILA Jacek 08-01-01 KS Posnania Poznań (WP) 30:18.716 19:21.220
2 129 SZMAJTER Maurycy 07-05-21 KS AZS-AWF Poznań (WP) DNF
5 268 PODGÓRSKI Krzysztof 07-03-19 KS Wiskord Szczecin (ZP) DNF
13 130 SZYMANOWSKI Adam 07-12-30 KS AZS-AWF Poznań (WP) DNF
14 107 KAMIŃSKI Adam 06-03-14 KS AZS-AWF Poznań (WP) DNF
18 106 JANIAK Patryk 06-06-27 KS AZS-AWF Poznań (WP) DNF
21 126 SAWIŃSKI Igor 06-07-11 KS AZS-AWF Poznań (WP) DNF

Domtel © by Pilar(1) 2013-2018  API        Generowanie strony0.13407421112061 s.