PZKaj LOTTO 82.Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym
POZNAŃ, 30 sierpnia -1 września 2019
Auto odświeżanie włączone
Ostatnie zmiany: 2019-08-31 11:54:37
MC1_1000

C1200 C2200 C2200MIX C1500 C2500 C12000m C22000m C15000 K1200 K2200 K2200MIX K1500 K2500 K4500 K11000 K21000 K12000m K22000m K42000m K15000

C1200 C2200 C1500 C2500 C4500 C11000 C21000 C41000 C12000m C22000m C15000 K1200 K2200 K1500 K2500 K4500 K11000 K21000 K41000 K12000m K22000m K42000m K15000

DZIEŃ 1
2019-08-31
DZIEŃ 2
2019-09-01
KLASYFIKACJA
MEDALOWA MMM
KLASYFIKACJA
MEDALOWA MP
SUMA
PKT MMM
PUNKTACJA
WOJ MMM


08:00  [1] K1 1000m M  [el]
08:21  [4] C1 1000m M  [el]
08:35  [6] K1 1000m K  [el]
09:15  [8] K1 1000m M  [PF]
09:29  [10] C1 1000m M  [PF]
09:36  [11] K1 1000m K  [PF]
10:30  [12] K1 1000m M  [F B]
10:44  [14] C1 1000m M  [F]
10:51  [15] K1 1000m K  [F]
11:40  [16] K2 1000m M  [F]
11:47  [17] C2 1000m M  [F]
11:54  [18] K2 1000m K  [F]
12:30  [19] K4 1000m M  [F]
12:37  [20] C4 1000m M  [F]
14:30  [21] K1 500m M  [el]
14:45  [24] C1 500m M  [el]
14:55  [26] K1 500m K  [el]
15:05  [28] C1 500m K  [el]
15:30  [30] K2 500m M  [el]
16:15  [32] K1 500m M  [PF]
16:25  [34] C1 500m M  [PF]
16:30  [35] K1 500m K  [PF]
16:35  [36] C1 500m K  [PF]
17:00  [37] K2 500m M  [PF]
17:30  [38] K1 500m M  [F B]
17:40  [40] C1 500m M  [F A]
17:45  [41] K1 500m K  [F A]
17:50  [42] C1 500m K  [F A]
18:10  [43] K2 500m M  [F A]
18:15  [44] C2 500m M  [F]
18:20  [45] K2 500m K  [F]
18:25  [46] C2 500m K  [F]
18:45  [47] K4 500m M  [F]
18:50  [48] C4 500m M  [F]
18:55  [49] K4 500m K  [F]
Kwalifikacje: tylko finał
 elim 1  elim 2  PÓŁFINAŁ 1  FINAŁ

Data aktualizacji: 2019-08-31 11:54:37
[ 14 ] C1 1000m M - FINAŁ Planowany START: 2019-08-31 10:44 WYSTARTOWANO: 10:44:53
  PhotoFinish
msc tor nr start nazwisko i imię data ur. kraj-klub wynik inf
1 4 35 GŁAZUNOW Wiktor 93-10-24 KS AZS-AWF Gorzów (LB) 4:13.600
2 6 231 GRZYBOWSKI Marcin 89-01-10 MKS Czechowice-Dziedzice (SL) 4:19.215 5.615
3 8 206 BORGIEŁ Mateusz 97-08-05 KU AZS-AWF Politechnika Opole (OP) 4:24.555 10.955
4 7 26 BERKO Herman 00-01-15 KS Admira Gorzów (LB) 4:27.860 14.260
5 9 34 BRYŃSKI Grzegorz 96-04-01 KS AZS-AWF Gorzów (LB) 4:28.410 14.810
6 1 283 CZERNIECKI Krzysztof 87-12-18 UKS Nadwiślanin-Sokół Chełmno (KP) 4:46.760 33.160
7 3 238 PANDEL Kamil 02-04-12 MKSW Trzebinia (MA) 4:52.055 38.455
8 2 239 DRAŁUS Konrad 00-02-17 KS Victoria Sztum (PM) 5:05.365 51.765
9 5 56 GŁUCH Jóżef 00-01-06 KS AZS-AWF Poznań (WP) 5:17.595 1:03.995

Domtel © by Pilar(1) 2013-2018  API        Generowanie strony0.10441398620605 s.